Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: iMßa
04-09-13, 16:56
Multikonto
Autor Wiadomość
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 04-09-13, 12:09   Multikonto

Witam ;)

Otóż mianowicie użytkownik tego forum zrobił multikonto i myślał, że się nikt nie kapnie ale nie ze mną takie numery. Znalazłem już 2 złodziei na BFie to i machlojki na forum znajdę.

Jak wiadomo gracz Hun!er Kill$ zrobił podanie na Newsmana i po tym jak zostało odrzucone opuścił nasze forum żegnając się. Pożegnał się 02.09 i nagle dnia 03.09 pojawia się na naszej serwerowni nowy forumowicz: [C]arpe [D]iem, a oto kilka rzeczy które łączą te dwa konta:

- Żaden z nich nie grał na naszych serwerach. Możecie poszukać w Gametrackerze ale uprzedzam, że nic nie znajdziecie.

- Te dwa konta mają podobne informacje jeśli chodzi o datę urodzenia, miejsce zamieszkania czy zainteresowania.

- Jak widzicie [C]arpe [D]iem zaczął robić newsy i tylko czekać na podanie o Newsmana.

- Pooglądajcie posty [C]arpe [D]iema i Hun!er Kill$a i zobaczcie, że używają często emotikonek w swoich postach, czytając ich posty nie widać różnicy, a co najważniejsze robią tą samą cenzurę w swoich wypowiedziach. Tak samo spamują w tematach.

Z tego wynika, że nasz Hun!er nie pogodził się z odrzuceniem podania o Newsmana i próbuje drugi raz. Proszę kogoś o sprawdzenie multikonta w wypadku jeśli nie znajdziecie to poszukajcie ip Hun!era jak i [C]arpe i porównajcie, często różnią się tylko kilkoma cyframi.

Niech się ktoś wypowie czy go to nie dziwi, czy tylko ja jestem jakiś uczulony na ten temat.


POZDRAWIAM DETEKTYW GRUSZKA.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kubanczyq
TiGeR
loVe :*



Nick w grze: TiGeR
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 805
Piwa: 412/81
Skąd: Kulesze
Wysłany: 04-09-13, 12:15   

Gruszka masz rację też się zastanawiałem skąd się on wziął, niech m@ sprawdzą mu ip itp czy nie ma innych kont a jeszcze takie same avki mają to przypadek raczej nie :D
_________________
A woman is like a computer game - the better, the greater the demands.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Steam: arturo31533
GG: 24638199
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
[C]arpe [D]iem
Wyjdź !



Nick w grze: [R]emady <3
Wiek: 29
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 14
Piwa: 1/2
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 04-09-13, 12:27   Re: Multikonto

[quote="Gruszka"]Witam ;)

Otóż mianowicie użytkownik tego forum zrobił multikonto i myślał, że się nikt nie kapnie ale nie ze mną takie numery. Znalazłem już 2 złodziei na BFie to i machlojki na forum znajdę.

Jak wiadomo gracz Hun!er Kill$ zrobił podanie na Newsmana i po tym jak zostało odrzucone opuścił nasze forum żegnając się. Pożegnał się 02.09 i nagle dnia 03.09 pojawia się na naszej serwerowni nowy forumowicz: [C]arpe [D]iem, a oto kilka rzeczy które łączą te dwa konta:

- Żaden z nich nie grał na naszych serwerach. Możecie poszukać w Gametrackerze ale uprzedzam, że nic nie znajdziecie.

- Te dwa konta mają podobne informacje jeśli chodzi o datę urodzenia, miejsce zamieszkania czy zainteresowania.

- Jak widzicie [C]arpe [D]iem zaczął robić newsy i tylko czekać na podanie o Newsmana.

- Pooglądajcie posty [C]arpe [D]iema i Hun!er Kill$a i zobaczcie, że używają często emotikonek w swoich postach, czytając ich posty nie widać różnicy, a co najważniejsze robią tą samą cenzurę w swoich wypowiedziach. Tak samo spamują w tematach.

Z tego wynika, że nasz Hun!er nie pogodził się z odrzuceniem podania o Newsmana i próbuje drugi raz. Proszę kogoś o sprawdzenie multikonta w wypadku jeśli nie znajdziecie to poszukajcie ip Hun!era jak i [C]arpe i porównajcie, często różnią się tylko kilkoma cyframi.

Niech się ktoś wypowie czy go to nie dziwi, czy tylko ja jestem jakiś uczulony na ten temat.


Zacznę od tego ze nie znam kogos takiego jak Hunter Kills,po drugie kazdy ma inna date a to ze mam do niego podobna to nic nie znaczy bo nie ja jedyny jestem ze stycznia,po trzecie miejsce zamieszkania ja mieszkam w Gdansku-Oruni a on w Gdansku popatrz sobie i pomysl,po czwarte emotikonki kazdy wstawia emotki a to ze NIBY ja stawiam jak on lub podobnie to do o niczym nie swiadczy i nie bede wstawial jakie bede chcial bo nikt mi tego nie zabroni,po piate nie napisalem ze bede sie staral o newsmana bo jestem zarejestrowany od wczoraj i zadne takie slowo nie padlo, i po szoste gra-owszem nie gralem jeszcze na zadnym serwerze poniewaz jak napisalem w przywitaniu bede spedzal wiecej na forum czasu a w grze RZADKO a to ze nie grem nie upowaznia cie do tego zeby mnie z kims mylic i oczerniac ;)


[size=24][color=red]Jeszcze raz powtarzam,nie mam nic wspolnego z jakim innym uzytkownikiem w tym przypadku Hunter Killsem bo nie znam goscia :)

[ Dodano: 04-09-13, 12:29 ]
Tiger to tylko tapeta lubie muzyke stad taka tapeta no ale skoro tak o mnie myslicie to wielkie Dzieki ... :(
_________________
"Zasadę prostą w życiu mam,nie rób innemu tego czego ty niechcesz sam..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 04-09-13, 12:55   

Wystarczy to przeczytać to co napisał Carpe i później pare postów Hun!era i widać, że to on.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
[C]arpe [D]iem
Wyjdź !



Nick w grze: [R]emady <3
Wiek: 29
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 14
Piwa: 1/2
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 04-09-13, 12:58   

Haha Gruszka o czym ty mowisz ?! <bezradny>
_________________
"Zasadę prostą w życiu mam,nie rób innemu tego czego ty niechcesz sam..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 04-09-13, 15:16   

Dokładnie wszystko zostało już przeze mnie 10 razy sprawdzone w dziale sprawy ogólne na BF2, bo akurat tam napisał wczoraj swojego najnowszego posta. Po prostu sprawdziłem jakie posty pisał ten użytkownik z danego ip, a było tylko jedno gdyż ten gracz nie posiada zmiennego adresu ip. I oczywiście wyszło na multikonto ten sam host i ten sam adres ip. Jak widać gracz dostał już odpowiednią karę za tworzenie tego typu machlojek. Widać bardzo mu zależało na utworzeniu nowego konta, gdzie mógłby ponownie starać się o rangę newsmana. Tylko niestety wpadł jak śliwka w kompot. Sprawa jest już wyjaśniona można zamknąć utworzony temat.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kubanczyq
glory manu



Nick w grze: KubanczyQ
Wiek: 26
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 68
Piwa: 12/5
Skąd: warszawa
Wysłany: 04-09-13, 16:48   

Brawo za nakrycie gościa , piwo dla cebie gruszka :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry