Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
19-08-13, 00:32
skarga na DeathSoldier
Autor Wiadomość
Senior



Wiek: 30
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 05-08-13, 18:18   skarga na DeathSoldier

1. Twój nick: Senior
2. Nick Admina: DeathSoldier
3. Data zdarzenia: 05.08.2013
4. Dowody: logi
5. Co zrobił: Janusz napisal ze soldier chce mi dac buzi i isc do kina czy gdzies tam a soldier odpisal ze moze mi dac "do buzi" odpisalem ze jak ja go pocisne to zasloni sie banem zreszta jak prawie kazdy i bedzie cieszyl morde. Ja nie bede sie wyzywal z dzieckiem bo dacie dziecku admina i pozniej kozaczy na serwie. Delma sprawdz to sam albo niech ktos inny i zabierzcie mu admina i dajcie komus innemy kto jest odpowiedni na to stanowisko kandydatow jest duzo w podaniach bo ten dzieciak sie nie nadaje...


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.classic-zone.pl
[AMXBans] Powod: 'Idy wez leki na uspokojenie :] '
[AMXBans] Dlugosc bana: '2 godzin'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:57226650'
[AMXBans] Twoje IP: '88.199.126.186'


poczulem sie tez urazony tym tekstem tak jak inni slowem noob wiec jemu tez ban sie nalezy za wyzywanie :) . Do tego trzeba mu pisac 20x na u@ ze ktos lamie regulamin a on jeszcze wielka łaske robi ze zbanuje kogos....



chce ci dac buzi i isc do kina
`endefis. killed ttttrrrrroooo with awp
[INFO] Zapraszamy do rejestracji i udzielania sie na forum Classic-Zone.pl
[Brak - 0] *DEAD* EraxD : /klasa

[Rusher - 21] *DEAD* TestoViron Nilu : /hp

[Sabotazysta - 89] *DEAD* DeathSoldier. : Masz pecha.

hyba do buzi :]

pisze sie chyba a nie hyba -.-
_________________

Ostatnio zmieniony przez Senior 05-08-13, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 05-08-13, 18:35   

Boże skąd się tacy ludzie biorą to ja nie wiem. <facepalm>
Cytat:
5. Co zrobił: Janusz napisal ze soldier chce mi dac buzi i isc do kina czy gdzies tam a soldier odpisal ze moze mi dac "do buzi" odpisalem ze jak ja go pocisne to zasloni sie banem zreszta jak prawie kazdy i bedzie cieszyl morde. Ja nie bede sie wyzywal z dzieckiem bo dacie dziecku admina i pozniej kozaczy na serwie. Delma sprawdz to sam albo niech ktos inny i zabierzcie mu admina i dajcie komus innemy kto jest odpowiedni na to stanowisko kandydatow jest duzo w podaniach bo ten dzieciak sie nie nadaje...

Ojojoj jakiś ty wrażliwy, przepraszam nie połamałeś sobie paznokcia przy pisaniu ? :(
Ktoś cie może przytuli i pocieszy, że ktoś cie w końcu przyszedł i zrobił porządek bo na steam miałem spam, ze ciągle całe mapy napinasz. Z resztą wiem, ze ty tak zawsze robisz. Ktoś cie zabije to tylko szukasz problemu a to w klasach a to w lagach a to nawyzywasz jak nie ma powodu, taki już po prostu jesteś taki napinacz internetowy mocny przez kabelek, ale to już nie mój problem każdy sobie radzi jak potrafi. Skoro tyle napinałeś co rundę do kogoś wąty to postanowiłem cie uspokoić, ale widzę, ze uraziłem twój wirtualny honor, cóż trudno się mówi. Weź te leki to może ci przejdzie. Jeśli delmus chcę mi zabrać admina lub to jest do tego powód to proszę bardzo. A i senior gratuluje inteligencji piszesz, że mnie nie obrażasz i nie wyzywasz tak? Hmm ciekawe Bo w 5 pkt widzę co innego. <facepalm>
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 30
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 05-08-13, 18:40   

poazk jak sie spinalem dzisiaj ok ? :) jestem bardzo ciekawy tego bo cos czuje ze sam to wymysliles cwaniaku ale z twoim slownictwem ogarne cie i stracisz tego admina. Za duzo sobie pozwalasz dostales admina i siadlo chyba cos na glowke nie bedziesz do mnie pisal ze dasz mi do buzi dziecko... Kiedys nie miales admina i byles normalny kazdy z toba gadal albo zartowal spory czas mnie nie bylo ale widze ze admin siadl ci troszke na glowke :) zreszta nie tylko ja mam do cb problem znalazlo by sie tez pare innych osob :) ... <bezradny>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 05-08-13, 18:46   

czy on straci admina czy nie od tego jest Delmus nie ty i straszyć mozesz sobie dzieci na ulicy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 30
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 05-08-13, 18:49   

Wrocławianin napisał/a:
czy on straci admina czy nie od tego jest Delmus nie ty i straszyć mozesz sobie dzieci na ulicy



ja nikogo nie strasze tylko stwierdzam fakty ja sobie tego bana odczekam ale skoro kazdy ma byc rowno traktowany to czemu on sobie pozwala na tyle??? zaraz kazdy admin i gracz przyzna mu racje bo to admin dupke podlize i jak zwykle upiecze sie mu.. zreszta posprawdzajcie sobie jego logi to sie dowiecie lepiej sie na tym znacie :) Tak samo sprawdzajcie moje logi czy plakalem do kogos albo wyzywalem wszystko sie wyjasni :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 05-08-13, 19:05   

A za to to powinieneś dostać na tydzień, i przestań tutaj ryczeć bo to się śmieszne robi. Widziałem dużo płaczków w cs, ale takiego jak ty to nigdy oni mieli chociaż jakiś poziom a u ciebie kompletnie nic... po prostu klapa... Bardzo, ale to bardzo współczuję,
Cytat:
zaraz kazdy admin i gracz przyzna mu racje bo to admin dupke podlize i jak zwykle upiecze sie mu..

I tak za twoje słownictwo.
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 05-08-13, 19:27   

Kurde Senior płuaczku ja bym dał Ci na 1 dzień ;cc Człowieku spinasz się na każdej mapie... Ludzie skraża się na u@ na Ciebuie. Ciągle masz głupie odzywki i teksty i ja się Ciebie pytam:

Masz czelność jeszcze skargi składać ?...
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 30
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 05-08-13, 20:24   

smiech na sali ok zrobimy to w inny sposob. Jeszcze jakbyscie mogli to dajcie logi z dzisiejszego dnia czy kogos wyzywalem i to co pisali na u@ z innych dni wiem ze wyzywalem ludzi ale chodzi mi o dzisiejszy fakt elo.

http://www.youtube.com/watch?v=RNIHFj0NYBs :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 05-08-13, 20:41   

Senior napisał/a:
smiech na sali ok zrobimy to w inny sposob elo

http://www.youtube.com/watch?v=RNIHFj0NYBs :)


Senior zniszczyłeś system "zrobimy to w inny sposob elo " śmiać mi sie chce <haha> dobre dobre

/// Delmus
Przepraszam, że sprawa utknęła. Nie ma większego sensu jej wywlekać na wierzch.
Zamykam.
Ostatnio zmieniony przez Delmus 19-08-13, 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry