Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kisielowaty
01-09-14, 20:25
"Man of Steel" - Nowy, lepszy Superman?
Autor Wiadomość
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-07-13, 06:11   "Man of Steel" - Nowy, lepszy Superman?

Man of Steel



Wieść o nowym Super Man'ie przynajmniej część z Was pewnie zadziwiła, gdyż po pierwszych plakatach czy zdjęciach można było się spodziewać, że kompletne dno to nie będzie, a po głębszym zainteresowaniu się tematem można było się nawet spodziewać dobrego filmu.

Większość się raczej nie rozczaruje. Według mnie postać Supermana jako bohatera nijak się nadaje na filmy z intrygami, złożoną fabułą i podobnymi rzeczami co mogliśmy doznać dla porównania w nowej odsłonie Nolan'owskiej trylogii Batmana. Co prawda Nolan coś tam pomagał w Man of steel dlatego jego nazwisko gdzieś się tam pojawia w napisach, ale niby nic wielkiego. Wracając do tego czemu się superman do takiego typu filmu nie nadaje, bo to jest kur** niezniszczalny chłop jak dąb. W poprzednich odsłonach było to jeszcze wyeksponowane, pamiętam jak mu się kiedyś w slow motion nabój z CKM odbija od gałki ocznej, to według mnie aż żałosne było, a ci źli przed nim mieli tylko zielony kamień do obrony. Koniec z tym, w Man of Steel jest wiele zmian. Zerwano z gaciami na spodnie, z lokiem na czole i ze strasznym zielony kamieniem.



Czyli co było dobre w tym filmie, że w ogóle o nim piszę?
Tak jak wiele osób dodaje do swoich opinii filmowych "a no tak, były jeszcze fajne efekty specjalne", to tutaj stawiam to na pierwszym miejscu, w końcu doceniłem te okulary 3D co miałem na nosie. Filmy teraz nawet wychodzą w 3D, gdy nie ma takiej potrzeby, raczej o więcej pieniążków chodzi. W Man of Steel była taka konieczność, bo jeszcze nie napisałem, ale film był też przepełniony akcją w postaci wielkiej rozpierduchy, budynki walące się na prawo i lewo, rzucanie w siebie pociągami czy autami to taka tam walka jest.

Czyli na telewizorze się raczej tego nie odczuje, ale w kinie szczęka opada gdy widzi się co na ekranie się wyprawia. Fabuła jest odpowiednia, lepszej się nie spodziewałem, jest taka, że nie można się jej przyczepić. Może jeszcze powiem kto z kim walczy, bo jak zielonego kamienia nie ma to może małe zamieszanie wprowadziłem, więc walczy ze swoimi kolegami z kosmosu.

+ 3D, Akcja, Muzyka
~ Fabuła, gra aktorska
- Chyba nic <mysli>



Mimo iż nie jest to mój ulubiony gatunek, bo za akcją nie ganiam, ani przedtem nie darzyłem sympatią postaci Super Man'a tak "Man of Steel" to zmienia, można się też raczej spodziewać drugiej części ;) .

Dane techniczne filmu:
http://www.filmweb.pl/fil...ali-2013-305388
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 04-07-13, 10:29   

Super film również polecam. Napisałbym więcej, ale takie filmy nie potrzebują zbędnego komentarza gdyż są klasą samą w sobie <cwaniak>
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ReiNa.


Nick w grze: ReiNa
Dołączyła: 24 Maj 2013
Posty: 240
Piwa: 55/57
Skąd: Los Angeles.
Wysłany: 04-07-13, 17:17   

Jeszcze tego filmu nie oglądałam, ale tak czytając i przeglądając recenzje muszę go koniecznie zobaczyć , również podobają mi się efekty specjalne <okok> i klimat w tym filmie. :] Myślę , że nie zawiodę się na tej części Superman'a i będzie lepsza niż poprzednie . ;p
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Durex



Nick w grze: Arbuzik:D
Wiek: 28
Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 30
Piwa: 3/9
Skąd: mieszkam u żony
Wysłany: 05-08-13, 15:57   

Zajebis*y nic dodać :]
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Moron:P
Boyka



Nick w grze: Moron:P
Wiek: 28
Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 49
Postawił 4 piw(a)
Skąd: pomyśle
Wysłany: 21-08-13, 17:07   

supermen supermen supermen supermen sssssssssssuuuuuuuuuuuuupeeeeeerrrrrrmmen kurde aż misię brzydnie niedość że mój brat to pederasta i jest fanem supermenem a tak wogóle film fajny
_________________
Bimber Flaszka i Moja Dziwka Baśka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry