Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
26-12-13, 10:29
I'am Looking Money i jego skill
Autor Wiadomość
Gen_Kleks
Jestem Generałem



Nick w grze: Gen_Kleksik
Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 64
Piwa: 12/2
Skąd: Z Polski
Wysłany: 13-07-13, 14:48   I'am Looking Money i jego skill



oto mój skil, za niedługo bd filmik.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 13-07-13, 19:17   

Na takich cieniasach^^ Wczoraj jakoś niczym nie błyskałeś karałem Cię jak innych :D . Ja już kończę drugi filmik wtedy zobaczysz jakie akcje mam ;p
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gen_Kleks
Jestem Generałem



Nick w grze: Gen_Kleksik
Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 64
Piwa: 12/2
Skąd: Z Polski
Wysłany: 13-07-13, 22:04   

tak ? , akto mnie wyzywał o wh'a puacz ON ?. Chyba ty :) , bo ja tylko ciebie pamietam jak na wczesniejszej mapie cie jechalem "bocilem" a ty puakaleś ze cie jade hehe.

wiesz ja przynajmniej nie mówie o tym że ty mnie jechałeś bo tak naprawde dawale mfory jak to mowia "daj po szalec bo itak bd narzekał" na przyszlosc . ale oglnie tyy mnie ja ciebie taka jest prawda



MIX ON jak coś 5vs5 i można zobaczyć kto lepszy.


ogładnij se HLTV na CS_max , że ogólnie to strzelaem jak jakiś no ogar hehe.

co do Cs_max nie nawidze jej bo jest za mala jak glupia dla mnie, bo nie jest to mapa esl
:) . .



@edit

na przyszłość , prosze cię weź mnie już nie wkurzaj z tym wh'a , bo mnie to pomału już denerwuje że wejdze na serwer lepsze staty i ss'y czy tam wwyzywany od odpalów . .. grałem z lepszy,mi od ciebie na esl i mix i jakoś dawałę mrade a było to zaledwie wczoraj :) .

+ dzięki za rozgrzewke ;D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 13-07-13, 22:21   

HAHAH weź mnie nie rozśmieszaj gdzie ty do mnie chłopcze. Tak cię karałem, że aż pisałeś, "co to za mapa nie gram idę" widać kto tu kogo jedzie i to jeszcze z zepsutą myszką. Nawet nadążyć nie potrafisz z celowaniem zero skilla Polskę tylko zawstydzasz <facepalm> Popracuj na dodatek nad swoją ortografią, bo aż mi cie szkoda z takim celowaniem to możesz pograć z botami na easy, a nie na ESL.
Tutaj mam dowód jak było i nie ściemniaj, bo bocisz jak na easy-->

Dodatkowo też grałem z lepszymi, ale nie walili ściemy ze słuchawkami tak jak ty ;/ Ty i ESL jak nawet nigdzie nie grasz, i po co się tak poniżasz.... Jak we 3 na mnie graliście i rady nie mogliście dać.

Ps. Niech ktoś to zamknie, bo kolega się za bardzo napina i spam się robi...
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gen_Kleks
Jestem Generałem



Nick w grze: Gen_Kleksik
Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 64
Piwa: 12/2
Skąd: Z Polski
Wysłany: 13-07-13, 22:34   

widzisz, tobie chodzi o cs_max :) a wczesniejsza w dupsko dostawaleś :) . i puacz ON ;) . Fory to fory chlopie chodzisz jak sloń , nie dziwie sie że cie karałem . Fakt udalo ci sie pare razy zmnie zabicć ale to fartem .


Przynajmniej nie kłamie prosze pana :)
Kod:
 "co to za mapa nie gram idę"
uchu chu co pamieta gralem do cs_ cos tam taka mala fajna mapka . a ty polazles bo w dupsko tamci dostawali :) dam ci hltv i zobaczysz co to znaczy dać fory .

i napisałem "nie grałem na niej nigdy sory 2 razy w życiu"

co do ciebie dostales w dupsko i teraz mi bd obniżał rozumiem twoją złość że ktoś jest lepszy od ciebie:).

DaroMaxx idź z nim na mixa :) . z nim własnie chodziłem na zawody w cs'a może on cie nauczy prawidłowo się zachowywać po przegranej :) . nigdy nie był oczegoś takiego "dostałem w dupe i bd mu obniżał :) ""z byle czym nie gram" twój dojrzała odpowiedź xD . dorbra wiesz co nagram ci filmik pokaże ci natwet akcje z wczesniejszej mapy tylk ojeszcze potrzebuje z 10 akcji i bd na YT ;) .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 13-07-13, 22:42   

Nie poniżaj się to ja Cię wczoraj musiałem uczyć jak się gra. I co mi tu wyjeżdżasz z jakąś lamką. I jeszcze ten śmieszny tekst, że chodzę jak słoń haha dobre jak ty na shift słyszysz, bo masz słuchawki za 250 zł. Nawet słuchawki za 5000 zł tego nie umożliwiają po prostu grasz na wh i jeszcze lamisz na nim jak typowy botek ;/ Sory, że tak ciebie pokarałem i teraz tak to przeżywasz, ale widzisz ze mną nie wygrasz jak i z resztą lepszych od ciebie <buzki> .

"dorbra", "natwet", " ojeszcze " i jeszcze więcej widzę, że ktoś tutaj poprawną polszczyznę gubi przez stres spowodowany karaniem z mojej strony. I nie wiem po co spamisz już pisałem, żeby zostało to zamknięte, ale musisz coś dodać, bo nie wytrzymujesz jak ktoś Ci prawdę pisze. Ty już będziesz na moim filmiku jak Cię jadę enterem i nawet nie wiesz o, co chodzi. <facepalm>
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wirrtex O.o
KAT <3



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 974
Piwa: 87/130
Skąd: Gliwice :>
Wysłany: 13-07-13, 22:54   

Kleks nie poniżaj sie z takimi statami na BF2!
Zrobisz takie coś jak ja na mixach lub FFA/4FUNach?
1 2 3 4
Japa tam zerze ;*
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gen_Kleks
Jestem Generałem



Nick w grze: Gen_Kleksik
Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 64
Piwa: 12/2
Skąd: Z Polski
Wysłany: 14-07-13, 00:49   

<facepalm> <facepalm> <facepalm> "Każdy dobry gracz, zawsze musi mieć przejeban*" jak zrozumisz napisz bo narazie to ch*ja donosisz do tematu xD.

FD_good ,tak naprawde wiesz co :) . jak nie wiesz kim jestem i tak naprawde ja kpisze powinno cie chuj interesowac:).

wiesz nie stresuje sie twoją fanazją :) fakt pojechałeś mnie na CS_max co pisałem @UP

chodzi mi o wczesniejsza mape bo teraz pokazujesz że jesteś wielki PRO ;) , a tak naprawde jechałem cie jak chciałem . BO na Mapach ESL nie za dobry jesteś :) .

wiesz szkoda mi słów, szkoda że zachowujesz się jak smarkacz jak byś miał 13 lat :) .

Chłopaku nie do ciebie życie jak nawet pogodzić się nie umiesz z czymś co jest prawdą :) .


to że masz Opiekuna iwgl nie zmienia cie :) to tylko gra ale widze że gre do siebie bierzesz ;) . Ok rozumiem gra jest grą życie życiem


"życie to Gra a Gra to zabawa" nie jestem tu od tego jaki ty jesteś i co robisz mnie ro chuj obchodzi . tak naprawde masz po parcie bo masz Opiekuna teraz każdy ci bd lizał Dpue za rzeproszeniem żebyś nie dawał im ss'ów i takie tam pierodły .

Fakt faktem Polskiej ortografi nie umiem po prawnie :) przyznam sie bez bicia :) żeby wytykać palcami kto jak pisze znaczy o tobie nie omnie . ja moge pisać bez ć , ź itp nawte pisać "kórwa" z błędem to jest łamanie polszczyzny :) .
sorki ale nie pochodze z poslki

masz opisze ci mój cały życio rys

urodziłem sie w polsce ale wyjechałem z Tatą do angli (rozwód)

szukałem matki przez 6/7 lat

uwież mi nie jest to fajne jak twój tata pije pije robisz po pachy życie ci daje kurwa w kość dotego policja dragi kradzierze.

tam to nie jest polska :) .

znalazłem mame ucząc sie polskiego od 0 miałem wtedy 12 lat :)

uciekłem od ojca zarobiłem kase za własne robioną kase

przyjechałem do polski i tu zostałem

PAtriotyzm przynajmniej wiesz co to jest.

Patriotą jestem i będe , nie mam nic do ciebie ale teraz zachowales sie jak 13 latek .

boli mnie to że kurwa każdy mi wytyka patrz jak pisze patrz.


uważaj na życie bo życie to gra ludzie tworzą nową ere nie bóg czy ktoś tam jeszcze., do boga możesz porozmawiać pomodlić się wieczorem , a zaś człowiek robi na to co ma i on tworzy świat. uciekłem od tematu wiem ale wiesz przynajmniej oco chodzi .

pomyśl zanim coś napiszesz lub zanisz . ludzie są kozakami przez neta uwież mi są tacy i nie raz spotkałem sie z ludzimi z cs;a a ty nagle wgl inny typ ;) .

może isą ludzie lepsi ode mnie w cs'a niech se są mogą być nawet i mistrzem świata mnie nie obchodzi z kim grasz czy go znasz ;) . tu chodzi o gre fer a nie o jakieś wh'a .

nie mam żadnego anty ss coś takiego, patrzałem to na necie i szerze pierwszy raz w zyciu coś takeigo widze ;) . tak samo wh'a , lepsi ,smistrzowie też mają wh'a ? bo wiedzą gdzie jesteś że coś usłyszeli ? . ja jestem z takich który usłyszy mniejszy szelest moge mieć i nawet sluchawki za 50 zł i tak to bd słyszał :) .

Pozdro ...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gen_Kleks 14-07-13, 01:07, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 14-07-13, 01:00   

Gen_Kleks, Po pierwsze to na razie piszemy odzielnie <facepalm> Nerwy niosą tutaj, bo już się zaczynasz pocić się za bardzo. Po drugie do dobrych graczy nie należysz i nigdy należeć nie będziesz. Nie masz nawet pojęcia o lidze ESL i się nie przechwalaj, bo nie masz czym, jak ty nawet nie wiesz jak zmienić profil i ustawić sobie dane na koncie, jeszcze się o to pytałeś... Po trzecie o cs wiesz za mało, a o czitach dużo panie dobre słuchawki i słyszenie na shift. Wczoraj Cię wietnam pokarał na mapie paintball, więc za dużo nie pyskuj, bo forum nie jest miejscem na takie tematy ma coś do przekazania to pisz na PW. Tam możesz się wysilać do woli, ale i tak ze mną nie wygrasz ani w cs ani na PW. Myślę, że już temat jest wyczerpany, więc proszę o zamknięcie.

Nie interesuje mnie twoje życie prywatne, bo to nie ma tutaj nic do rzeczy. Jakoś sobie nie przypominam żebym na mapach ESL był słaby na dust ładnie Cię pokarałem, więc nie wiem skąd ta fantazja i dobrze wiedz, że ja również się nie wywyższam, ale piszę prawdę jak było, parę razy Ci się udało mnie zabić, ale nie więcej;/ Z resztą jeszcze z takim słabym netem i rozwaloną myszką. Nie widziałeś jak grałem jak wszystko mi działało poprawnie, bo mnie nie znasz. I co ty możesz wiedzieć o życiu jak nawet z gimbazy nie wyszedłeś ...
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Ostatnio zmieniony przez FD^GoD 14-07-13, 01:18, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gen_Kleks
Jestem Generałem



Nick w grze: Gen_Kleksik
Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 64
Piwa: 12/2
Skąd: Z Polski
Wysłany: 14-07-13, 01:08   

nie pokarał zobacz sobie demko panie kolego jak cisłem wszystkich :) . prosze usunąć tematy i zostawić wpisowy :) . nie musze wiedzieć o danych bo po co mi to potrzebne ;) . wiem kiekdy kupiłem steam od kiedy gram i jaki mam ID steam więc poco mi więcej . nie poce się bo wypierasz się wszystkiego co napisałem, prawdziwy człowiek i prawdziwy honor leży u mnie bo kłamiesz + wyądrzasz się + Udajesz CHojraka że z ciebie wieki znawca i wszystko umiący gracz.

uwież mi daj mi znać 3 vs 3 5vs 5 i masz już mixa ;) . moi kumple z reala + twoi z reala + z gry :) .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 16-07-13, 18:03   

Ej wezcie jeszcze cos popiszcie bo bym się posmial :D
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wirrtex O.o
KAT <3



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 974
Piwa: 87/130
Skąd: Gliwice :>
Wysłany: 16-07-13, 19:37   

Gruszka, po co? FD^GoD wystarczająco dużo czasu stracił na tym spamie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry