Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
22-02-13, 17:38
Sprzedam grę GTA San Anders
Autor Wiadomość
krystek



Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: 18-02-13, 18:13   Sprzedam grę GTA San Anders

Sprzedam grę GTA San Andreas na PS2 , stan idealny , kilka razy używana .W oryginalnym pudełku .
Cena do uzgodnienia , wstępny kontakt na pw .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 19-02-13, 12:00   

Kto Ci teraz gry kupuje jak wszystko jest np. na torrentach.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 19-02-13, 17:53   

Może dlatego, żeby mieć oryginał, pudełko itd. ? Nie wiem po co ten bezużyteczny spam, zwykła oferta. Równie dobrze moge powiedzieć po co steam z cs 1.6 skoro moge go na np. torrencie pobrac, albo na allegro kupic
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 19-02-13, 18:14   

To po co się udzielasz i piszesz tutaj bezsensowny post. Teraz jest takich pełno co kity wciskają. Już nie pisz bzdur, że cię oryginalne pudełko kręci, bo na pewno w to nie wierzę, chyba lepiej pobrać grę za darmo, niż wydawać pieniądze na bzdury... <facepalm>
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-02-13, 20:23   

FD^GoD napisał/a:
To po co się udzielasz i piszesz tutaj bezsensowny post. Teraz jest takich pełno co kity wciskają. Już nie pisz bzdur, że cię oryginalne pudełko kręci, bo na pewno w to nie wierzę, chyba lepiej pobrać grę za darmo, niż wydawać pieniądze na bzdury... <facepalm>


ja np wole oryginalne pudelko, "zapach oryginału", mozliwosc online (jezeli chodzi o pc czy inne platformy), support i satysfakcje.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 19-02-13, 20:47   

FD^GoD napisał/a:
To po co się udzielasz i piszesz tutaj bezsensowny post. Teraz jest takich pełno co kity wciskają. Już nie pisz bzdur, że cię oryginalne pudełko kręci, bo na pewno w to nie wierzę, chyba lepiej pobrać grę za darmo, niż wydawać pieniądze na bzdury... <facepalm>

Udzielam się, bo spamujesz nic nie wnoszącymi postami po tym dziale, nie pierwszy taki widze. Może coś Ci to da do myślenia, chociaż po odpowiedzi wątpie..
W takich ofertach wypowiadamy się, gdy interesuje nas produkt i chcemy go kupić, a nie żeby go oceniać i sugerować coś do niego..

Skoro nie widzisz sensu kupowania gier, a jedynie pobierania, to sie zastanawiam ile Ty masz komputer, bo zazwyczaj osoby +20 znają dobrze te czasy, kiedy gry się kupowało, a nie ściągało.
Żeby były dobre gry tworzone, developerzy musza jakos zarobić na nich, a Ty myślisz, że ściągniesz grę i wszyscy beda zadowoleni <facepalm>
I jeszcze dojebać, że GTA SA to bzdura <okok>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-02-13, 21:00   

daj spokój, to jest ten typ człowieka, ze "z nim to lepiej zgubic niz znalezc"
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 20-02-13, 11:10   

natsu., Napisze krótko po prostu się ogarnij, bo nic na te forum nie wnosisz tylko piszesz bzdury i powodujesz kłótnie na dodatek powtarzasz po mnie zdania naprawdę to typowy przejaw niedojrzałości <facepalm> Nic nie pisałem o GTA, że to bzdura i tu znowu widać, że już nawet z czytaniem masz problemy. Cały czas coś tam próbujesz, ale nie za bardzo Ci to wychodzi z reszta jak ta ciągła zmiana wieku w twoim profilu <okok> . Na koniec niestety ty nic nie dajesz do zrozumienia, bo jesteś zbyt młody żeby tutaj pyskować.

SUPERCUCUMBER, też już nie oceniaj książki po okładce, bo nie wierze, że kupujesz wszystkie gry oryginalne z resztą to co napisałeś idealnie do ciebie pasuje:).
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 20-02-13, 16:49   

FD^GoD napisał/a:


SUPERCUCUMBER, też już nie oceniaj książki po okładce, bo nie wierze, że kupujesz wszystkie gry oryginalne z resztą to co napisałeś idealnie do ciebie pasuje:).


uwierz, ze kupuje. i to nie tylko na PC, bo jestem maniakiem i kolekcjonerem Nintendo, posiadam Wii, DSa, 3DSa, kilka GameBoyów, a gry na Nintendo kosztuja i to nie 69zł jak na pc, tylko 3-4x tyle. No, poza Gameboyowymi, bo na allegro po 10-20 zł, czasem troche wiecej.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-02-13, 17:31   

Cytat:
natsu., Napisze krótko po prostu się ogarnij, bo nic na te forum nie wnosisz tylko piszesz bzdury i powodujesz kłótnie na dodatek powtarzasz po mnie zdania naprawdę to typowy przejaw niedojrzałości <facepalm> Nic nie pisałem o GTA, że to bzdura i tu znowu widać, że już nawet z czytaniem masz problemy. Cały czas coś tam próbujesz, ale nie za bardzo Ci to wychodzi z reszta jak ta ciągła zmiana wieku w twoim profilu <okok> . Na koniec niestety ty nic nie dajesz do zrozumienia, bo jesteś zbyt młody żeby tutaj pyskować.
Zmiana wieku w profilu? Nie wiem o czym ty gadasz człowieku, nigdy daty nie zmieniałem, naprawdę jesteś już przewrażliwiony..
Wiek nie ma nic do rzeczy, wystarczy spojrzeć na twoje posty w tym temacie i moje, da się zauważyć kolosalną różnicę pomiędzy moją dojrzałością, a twoją.. Nie patrz na młodszych z góy, bo mogą cie jeszcze sporo nauczyć :)
Nie mam problemów z czytaniem, napisałeś "wydawać kase na takie bzdury" - miałeś na myśli gta, bo to jest tutaj przedmiotem do sprzedania. Bądź wszystkie gry, w takim razie jesteś jeszcze zabawniejszy niż mi się wydawało <haha>
Przy okazji, to nie jest kłótnia tylko dyskusja. Dyskusja twoich bezuzytecznych i nieprzydatnych postów którymi sukcesywnie zaśmiecasz to forum..
Tyle ode mnie, nie będę się argumentował z człowiekiem, który nie potrafi spojrzeć na sytuację obiektywnie <bezradny>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Power Line
Posta chcę nabić



Nick w grze: Power Line
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 924
Piwa: 97/62
Skąd: Starokrzepice
Wysłany: 22-02-13, 17:34   

Zamknijcie ten temat bo się tylko spam robi
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry