Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
26-12-13, 10:35
NIEOBECNOSC
Autor Wiadomość
Tuscotronic
Tuskodead :P



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 41
Piwa: 2/1
Skąd: się biorą kurczaki?
Wysłany: 25-01-13, 11:51   NIEOBECNOSC

Muszę was opuścić na bardzo długi czas może na zawsze. Otóż zepsuł mi się komputer ponieważ chciałem pastę pod procesorem wymienic przy tym procesor mi sie zepsuł i komputer padł teraz muszę zbierac kase na naprawę i nie wiem czy tu dalej bede grac. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i graczy. Kiedyś może wróce.
_________________
Nick na forum : Tuscotronic? To wina Tuska!
POMOGŁEM?
DAJ PIWECZKO!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 25-01-13, 17:55   

Od posmarowania pastą ? Ty to musisz mieć pecha. To jest proste.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 25-01-13, 20:01   

A od kiedy amator sie bierze za wymiane pasty na procu <zalamka>
No ale coz, podaj nr konta to ci przekaze 1% podatku na naprawe ehhehehe trzym sie. nARKA
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 20:23   

procesor mozna popuc tylko i wylacznie jak połamałeś ząbki (chyba ze masz procka pod Intelowski socket LGA775 i wyzszy - tam procki nie mają ząbków) od posmarowania pasty nie da sie "popsuc" procesora. Nie da sie go tez spalić nie zkladajac chlodzenia w ogole, poniewaz w takim przypadku proc nagrzeje sie do swojej optymalnejk temperatury w jakiej teoretycznie moglby pracoewac i zabezpieczenia termiczne wylaczaja kompa. (kiedys z kolega sprawdzalismy, ile wytrzyma stary Celeron 2.0GHz - przy 120*C sie dopeiro wylaczyl, pozniej dzialal bez problemów :D

i fakt - jak nigdy tego nie robiles to powinienes to robic ostroznie i delikatnie (kiedys sie trzeba nauczyc). a jak sie nie czules na silach to mogles to dac komus, co sie zna i zrobuiby to za czekolade.

a swoja droga - po co wymieniales paste? chciales zmienic chlodzenie? czy po prostu wzielo Ci sie na nowa paste?

samej pasty nie trzeba wymieniac - jak zostawiasz wszystko stockowe to pasta wytrzyma i 20lat


Jezeli masz coś, pokroju Athlona 64 to moge Ci zrobic "fotoreportarz" bo plyte z prockem i chlodzeniem mam lezec pod nogami. Ot taka instrukcja jak to sie je <haha>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 25-01-13, 21:51   

Jak chesz mogę oddać za 10 zł Intel Pentium D 3.00GHz wraz z wentylatorem i radiatorem. Normalna cena 40 zł, także jeżeli pasuje do Twojej płyty to Ci sprzedam. Pisz na GG jak jesteś zainteresowany.
Ostatnio zmieniony przez cella 25-01-13, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 25-01-13, 21:53   

Przykra sprawa, nie wiem jak to zrobiłeś, ale już nie będę w to wnikać musiałeś chyba wyrwać procka z socketem :D Jak to naprawisz to wracaj do nas szybko.
Pozdrawiam.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 25-01-13, 22:21   

Współczuje, obyś wrócił . <beczy>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 22:27   

Pentiumy D za 10zł to jest wręcz okazja :D gdybym mial pod to plyte, kupilbym - chocby do zabaw OC :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 25-01-13, 22:48   

Tak, ale to gracz Classic-Zone i mogę się poświęcić dla serwera i dać pentiuma za dyszkę. Potem będzie jeden gracz więcej na Classic-Zone, lubię ten serwer bardzo.

[ Dodano: 25-01-13, 22:50 ]
Sam mam Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz, myślałem że słabszy od pentiuma, ale po użytkowaniu dało się zauważyć, że Pentium chodzi wolniej. Co nie znaczy, że Penium D jest wolny. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 23:42   

pentium D do gier sie kompletnie nie nadaje - wlasciwie one sa totalnie do kitu, bo to byla taka proba ratowania Pentiumow dodajac im drugi rdzeń - Pressler - które okazaly sie mega grzałkami i mialyu problemy z synchronizacja jajek (rdzeni) czy coś tam podobnego, w kazdym razie Twój Intel Core 2 Duo (mimo, ze tez to tani, budzetowy Core - mówi o nim nazwa - pełne cory nie mialy 50 na koncu np E6500 czy E6600 [wersje typu E6550 byly to okrojone z pamieci podrecznej badz tez byla nizsza szyna fsb co skutkowalo mniejsza wydajnoscia w grach ale i tansza cena]) - jest 10x wydajniejszy od Pentiuma, ze wzgledu na znacznie nowszą technologie, jedna pamiec L2 dla obu rdzeni itp itd

wlasnie na Corach widac, ze zegar nie ma wiekszego znaczenia - dla przykladu Pentium 4 Extreme Edition 3,73GHz (nazwa fajna) w grach oberwie od najtanszego dzisiejszego Cora 2 Duo albo nawet od Pentiuma E2180 (ktory jest okrojonym Core 2 Duo) - megaherce dzis nie maja takiego znaczenia jak kiedys - dowiodło to wlasciwie AMD wypuszczajac głównie Athlony 64, kiedy to Intel wyciskał ostatnie poty ze swoich procków, kiedy to Athlony były wydajne i chłodne :d

Sam mam Core 2 Duo P9500 2.53GHz, ale licytuje na allegro Intel Core 2 Extreme X9100 - mam nadzieje ze uda sie go tanio wyrwac :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez SUPERCUCUMBER 25-01-13, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 25-01-13, 23:47   

O, widze nie tylko ja zyje na niszowych prockach - sam mam core 2 duo 2,66ghz :D

A co do procka - moze ma socket 478 i najebal pasty pomiedzy zabki :D sam kiedys widzialem taki przypadke, ale dalej nie ogarniam jak w ten sposob mial by go zepsuc, w sumie chyba wystarczyloby go do wody i pedzelkiem doczyscic.. moze go jakims cudem zlamal, albo upuscil z drugiego pietra, nie mam pojecia :D

Daj mu tego procka za darmo, ale niech zaplaci za wysylke ;)

[edit] łap ! :D


[edit2]

PANOWIE !! TROLLUJEMY SUPERCUCUMBERA I PODBIJAMY:
http://allegro.pl/okazja-...2975143286.html
_________________
Ostatnio zmieniony przez natsu. 25-01-13, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 23:51   

trace wiare w ludzkosc, jak widze takie rzeczy jak na zdjeciu wyzej :D (na zdjeciu to jakis Athlon/Sepmron, sadzac po Sockecie 462 ;D )
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 26-01-13, 00:03   

Może i procek niszowy, ale jakoś każda gra chodzi i nic złego się z kompem nie dzieje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 26-01-13, 00:08   

cella napisał/a:
Może i procek niszowy, ale jakoś każda gra chodzi i nic złego się z kompem nie dzieje.


zgadza sie, bo poza prockiem w grach wazniejsza jest karta graficzna. z Tym Pentium D - jak naposiales nie bylo tak fajnie. bo jak pisalem - Twoj C2D, mimo ze nie jest jakims topowym modelem - jest znacznie, znacznie lepszy od Pentiuma.

C2D to dobre procki, lubiące overclocking ]:->
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tuscotronic
Tuskodead :P



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 41
Piwa: 2/1
Skąd: się biorą kurczaki?
Wysłany: 29-01-13, 17:17   

Dzięki za oferty ale jeszcze się zastanowię bo wspomnie, że podczas wymiany pasty wyciągnął mi się procesor a 1 drucik najważniejszy połamał się jak patrzyłem w sklepach to procek od 150zl a za wstawienie i pastowanie u informatyka 200zl+... Na razie korzystam z laptopa ojca , ale co jakiś czas może zajrzę na forum ;D
A ty cella może do ciebie się odezwę jeszcze bo na razie nie wiem jaki mam model tego procka i jak się okaże ze to ten co masz to wiesz że chętnie odkupie,wezmę . A i czy mógłbyś wstawić tu fotkę tego Pentiuma? Bardzo mi pomoże thx.
_________________
Nick na forum : Tuscotronic? To wina Tuska!
POMOGŁEM?
DAJ PIWECZKO!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 29-01-13, 17:30   

jak ulamales drucik tzn ze to nie INTEL, wiec wspomniany przez kolege pentium D nie bedzie pasowac. wstawienie procka 200zł - daj spokoj - rozbuj w biały dzien, to jest 5 minut roboty, lepiej probuj jeszcze raz samemu, tylko badz bardzo ostrozny i zobacz jak bedziesz go "aplikował" w socket. to nie jest trudne. no i jak juz popsules, to lepiej dolozyc kilka zł i kupic troche mocniejszy.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tuscotronic
Tuskodead :P



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 41
Piwa: 2/1
Skąd: się biorą kurczaki?
Wysłany: 30-01-13, 17:00   

Aha dzięki za radę nie znam się na informatyce ale lepiej nazbieram kasy i naprawie kompa , może parę rzeczy od kompa sprzedam.
_________________
Nick na forum : Tuscotronic? To wina Tuska!
POMOGŁEM?
DAJ PIWECZKO!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 30-01-13, 17:01   

Jaka masz karte graficzna? I do sprzedania? :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tuscotronic
Tuskodead :P



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 41
Piwa: 2/1
Skąd: się biorą kurczaki?
Wysłany: 31-01-13, 11:01   

Ale ja sprzedam jakieś stare części od innych kompów poza tym mam blisko do sklepów i nie chce się bawić w wysyłanie.
_________________
Nick na forum : Tuscotronic? To wina Tuska!
POMOGŁEM?
DAJ PIWECZKO!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry