Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
26-12-13, 19:43
Kolejne mapy
Autor Wiadomość
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 02-01-13, 22:57   Kolejne mapy

Witam!

Na wstepie prosze osoby wypowiadajace sie o nie dodawanie swoich proponowych mapek w tym temacie. Tutaj dyskutujemy jedynie na temat tych, ktore ja wymienilem w pierwszym poscie. Prosze rowniez kazda osobe o ile to mozliwe o wypowiedzenie sie tylko 1 raz.

Mapy do wgrania:

1. 35hp_2
Klasyczna mapa z serii 35hp, jedna z najstarszych i najprostszych. Mapy 35hp polegaja na tym, ze na respie jestesmy uderzeni, przez co zostaje nam 35 hp i mamy noz - czyli po prostu sieka. Mapa dobra zarowno na malo jak i na duzo osob.
LINK

2. scoutzknivez
Mapa na ktorej na respie dostajemy scouta i to nim gramy. Na tej mapie najlepiej gra sie z grawitacja 210. Mapa rowniez dobra na malo i duzo osob.
LINK

3. fun_allinone
Byla juz propozycja ale temat upadl. Moze kolejna propozycja cos zmieni. Mapka znakomita, mozna na niej grac w rozne mody - losowo otwierane drzwi prowadza obydwie druzyny na wybrane tryby gry - na granaty, na awp, na noze, na dgl, bodajze jeszcze na shotguny i na krowy. To jest przyklad mapki FUN, ktora powinna znajdowac sie na serwerze. Mapa swietna na malo i srednio osob, ale to nie oznacza, ze niepraktyczna gdy serwer jest pelny.
LINK

4. maze_possible
Rodzaj mapki-labiryntu, nadawalaby sie na szybkie bicie fragow z duza iloscia osob, malo osob moze przedluzac rundy jako, ze moga sie nie umiec znalezc.
LINK

5. cs_deagle5
Jak na aim mapa jest duza i nie bedzie klopotow grac z duza liczba osob - przynajmniej ja tak uwazam. Na mapie dostepny jest tylko deagle :)
LINK

6. de_inferno
Chyba nie musze opisywac, ani dawac linku. Zamiast tego, zapytam, dlaczego jedna z lepszych standardowych mapek nie jest wgrana na serwer?


Mapy do wyrzucenia:

1. de_aztec
Nie wyglada na mape dla 4funa - raz. Dwa - nie jest grana, bardzo rzadko ktokolwiek chce na niej grac.

2. de_prodigy
Czesto, gdy na serwerze sa jeszcze jacys ludzie mapka sukcesywnie ich demotywuje i czysci serwer. Poza tym rzadko kiedy ktos ja wybiera.

3. de_dust2002
Mimo, ze jest to mapa niestandardowa to i tak wedlug mnie jest niepotrzebna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Itachi
->Sharingan<-



Wiek: 27
Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 253
Piwa: 26/27
Skąd: Zamość
Wysłany: 03-01-13, 22:21   

Co do dodawania mapek to popieram wszystkie, ale co do wyrzucania to popieram tylko wyrzucenie de_prodigy. Osobiscie lubie azteca i dust2002 moze to dlatego :) Na aztecu oplaca sie grac gdy jest na serwie chociaz 12 osob :D
_________________
Masz problem? Pisz !
GG: 40441547
Steam: Itachi
Pomogłem? Postaw browarka
:D


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 03-01-13, 22:25   

Ja to raczej tylko scoutknivez , fun_allinone i 35hp_2 , reszta taka sobie , aczkolwiek cs_deagle5 nie pozostawia dużo szans tym słabszym bo ci lepsi biorą ich na jeden strzał , to trochę pod deathmatch według mnie wchodzi ale :D
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry