Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Widzew znów na fali ?
Autor Wiadomość
olbinho



Wiek: 27
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 105
Piwa: 6/6
Skąd: Tychy
Wysłany: 30-12-12, 23:08   Widzew znów na fali ?

Początek ligi dla Łódzkiego Widzewa był znakomity szczególnie po pierwszych trudnych wygranych, niestety po ósmej kolejce nie szło Widzewiakom już najlepiej, zaczęli tracić punkty z meczu na mecz, aż po środek tabeli.
Niedaleko od końca pierwszej fazy sezonu zaczął znów zbierać punkty.

- - - - - - - - - -Morale kibiców.- - - - - - - - - - -



kibice są średnio nastawieni na mecze, ponieważ w pierwszej lidze przed zmianą trenera oraz wielu reform bilety kosztowały 30-50 zł po wejściu do ekstraklasy niestety bilety podwyższyły się ponad 90 zł. Warto wspomnieć o relacjach z miastem po których pierwsza decyzja miała oznaczać stadion dla obu drużyn, sztab szkoleniowy wraz z całym klubem Widzewa zaprzeczył po czym odmówił oferty z czego skorzystał klub ŁKS''u, obecnie Widzew dalej posiada swój stadion po którym obieca reformy wewnątrz oraz niewielkie powiększenia.




======== Morale zawodników ========




Niestety, lecz klub Widzew nie jest bogatym klubem z faktów które są nam udostępnione wiemy, że zawodnicy nie zarabiają dużo po czym tracą świetnych zawodników, mn. Darvydas Šernas, ten transfer dobił 2011 roku, Ugochukwu Ukah najwięksi zawodnicy można było by ich więcej poddawać do wymiany. Kluby nie chętnie sprzedają zawodników przeważnie kupują więc juniorów szkolą, lecz i tak wiele z tego nie ma, ponieważ po 2-3 latach zawadnika w Łódzkim Widzewie traci morale z powodu zarobków po czym kluby oferują więcej pieniędzy.
________________________________________________________________________

Fotki @@ Widzew.pl/Widzewtomy
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Inscore'
SMAGALAZ



Nick w grze: cziter
Wiek: 27
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 379
Piwa: 59/9
Skąd: Łódź
Wysłany: 30-12-12, 23:29   

Widzew składa się z bardzo młodych zawodników. to nie są żadni zawodnicy z nie wiadomo jaką techniką, ale gryzą trawe i walczą do końca bo zależy im na dobrej grze wynikach i szansie wybicia się. Rybicki bardzo dobry piłkarz, szybki, klej w nodze, niestety jak szybko widzew znajdzie kogoś przyzwoitego do gry tak szybko też sprzeda, bo z tego co słyszałem chłopakiem jest zainteresowana Legia. Widzewiakiem jestem od urodzenia i wiem, ze to drużyna z wielkim charakterem i nie należy ich przekreślać
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
olbinho



Wiek: 27
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 105
Piwa: 6/6
Skąd: Tychy
Wysłany: 30-12-12, 23:42   

Wi
Kod:
dzew składa się z bardzo młodych zawodników. to nie są żadni zawodnicy z nie wiadomo jaką techniką, ale gryzą trawe i walczą do końca bo zależy im na dobrej grze wynikach i szansie wybicia się. Rybicki bardzo dobry piłkarz, szybki, klej w nodze, niestety jak szybko widzew znajdzie kogoś przyzwoitego do gry tak szybko też sprzeda, bo z tego co słyszałem chłopakiem jest zainteresowana Legia. Widzewiakiem jestem od urodzenia i wiem, ze to drużyna z wielkim charakterem i nie należy ich przekreślać


Święta racja, widzew posiada świetnych młodych piłkarzy, jeżeli chodzi o mnie całą rodzina tylko Widzew można powiedzieć, że to już od dzieciaka w głowę wbite.
Co do tego transferu Rybickiego do Legii, pierwsze słyszę.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 31-12-12, 10:54   

To nie fofa tu u mlodego zawodnika nie licza sie pieniadze do czasu. Zawodnik bedzie gral za 3/4k PLN na miesiac, az zacznie miewam jakies przeblyski formy i z meczu na mecz bedzie dawal o sobie znac, a jak uslyszy o nim juz cala europa to bedzie chcial kupe kasy lub odejdzie do innej lepiej platnej ligi.
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry