Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
14-09-12, 18:52
kolejna aktywnosc
Autor Wiadomość
PrymeQ



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 14-09-12, 12:13   kolejna aktywnosc

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez BuBu.^^
[AMXBans] Bana mozesz wyjasnic na www.classic-zone.pl
[AMXBans] Przyczyna: 'aktywny'
[AMXBans] Czas: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:29919686'
[AMXBans] Twoje IP: '77.253.186.255'
[AMXBans] =======================================


kolejny raz ban za aktywnosc, poinformujecie BuBu ze mam UB
pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 14-09-12, 12:16   

Szn@jker nie dawaj mu ub grał na wh na ns'ie. I gowno mnie to obchodzi ze teraz ma steam. Nabil odznaki nieuczciwie i teraz gra. Niech czeka na Delme.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PrymeQ



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 14-09-12, 12:17   

i tu sie myslisz....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 14-09-12, 12:20   

PrymeQ napisał/a:
i tu sie myslisz....


Sam cb koles banowałem za wh jak jeszcze na ns'ie grałeś. Więc wiem co mówie zresztą możesz sobię w amx_bans sprawdzić. Wiem że Szn@jker nie ma o niczym pojęcia więc mogłeś liczyć na ub. Ale poczekamy na Delmusa. I myśle że nie da tobie ub. Wiem że każdy by tak chciał nabić sobie odznaki na aimie lub wh a potem czysto pograć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PrymeQ



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 14-09-12, 12:23   

Kurwa koles 10 razy mnie banowano i co chwile wrzucalem ss na forum i zawsze byl czysty UB wiec mnie nie draznij, na steam dojezdzam tak samo jak na Ns to ze Szn@jker dal mi szanse to bardzo mu za to dziekuje bo udowadniam teraz jest zawsze bylem czysty. Wiec skoncz sapac ze gralem na Czitach bo teraz by sie to nie odbilo nawet na odznakach

[ Dodano: 14-09-12, 12:24 ]
a tak poza tym bym zadam Ci pytanie czy Ty wogole wiesz co to aim i jak wyglada gra na nim? gdybym mial to chwile by lecialy HS sekunda i drugi i trzeci rusz szara komorka a pozniej sie wypowiadaj. Popatrz do amxbans ile bylem banowany i ile razy ladowaly moje ss na forum.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 14-09-12, 12:31   

PrymeQ napisał/a:
Kurwa koles 10 razy mnie banowano i co chwile wrzucalem ss na forum i zawsze byl czysty UB wiec mnie nie draznij, na steam dojezdzam tak samo jak na Ns to ze Szn@jker dal mi szanse to bardzo mu za to dziekuje bo udowadniam teraz jest zawsze bylem czysty. Wiec skoncz sapac ze gralem na Czitach bo teraz by sie to nie odbilo nawet na odznakach

[ Dodano: 14-09-12, 12:24 ]
a tak poza tym bym zadam Ci pytanie czy Ty wogole wiesz co to aim i jak wyglada gra na nim? gdybym mial to chwile by lecialy HS sekunda i drugi i trzeci rusz szara komorka a pozniej sie wypowiadaj. Popatrz do amxbans ile bylem banowany i ile razy ladowaly moje ss na forum.


Śmieszny jestes nie mówiłem ze masz aima naucz się czytać ze zrozumieniem. I nie obchodzi mnie ile razy wrzucałeś ss'y ale za to interesuje mnie to że 2 razy tego nie zrobiłeś i tyle w temacie. Poza tym ss'y nie zawsze dają odpowiedzeć czy ktoś ma wh bo są czity z antySS. A jak dałem tobie bana z powodem WH wieć byłem 100% pewny że je masz. A ja sie nigdy nie myle w takich sprawach. Poczekaj na to co Delma postanowi.

A jeżeli masz problem z wrzucaniem ss'ów to nie graj na tej sieci i tyle. Ja miałem na poprzedniej sieci robione ss'y 30 razy i za każdym razem je wrzucałem więc nie widze przeszkód dlaczego ty tego nie możesz zrobić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 14-09-12, 16:01   

Bubu ktoś Cię bije na BF2 i od razu ban leci ? Nie rozumiem Cię. Jak niby ma aima/wh to by się poraz 10 nie starał o UB. Pomyśl Bubu :P

Warn
Ostatnio zmieniony przez $zef. 14-09-12, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 14-09-12, 18:14   

cella napisał/a:
Bubu ktoś Cię bije na BF2 i od razu ban leci ? Nie rozumiem Cię. Jak niby ma aima/wh to by się poraz 10 nie starał o UB. Pomyśl Bubu :P


Nie jesteś w temacie i widać że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. On nie wrzucił ss'ów 2-krotnie więc jakie to staranie o ub jest. A dla twojej informacji to go jechałem nawet jak na wh grał. A takie już zadanie admina żeby haxy wyłapywać więc się człowieku zastanów czasem co piszesz. Chyba że jesteś za tym by czitowanie było dozwolone, jak tak to nie mam pytan.

A cella i co to ma za znaczenie że się o ub stara. To że to robi nie znaczy że grał czysto. Przykład chociażby Championa który grał na aimie a tez się o ub starał. Ale widze ze Bozia rozumu nie dała więc pewnie i tak nie dotrze do cb nic z tego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kawior



Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1215
Piwa: 199/75
Skąd: Opatkowice
Wysłany: 14-09-12, 18:31   

PrymeQ, Niestety 2 razy nie wrzuciłeś ss'ow wiec powinno byc beZ UB a poza tym masz 6 aktywnych banów
Moim zdaniem bez UB
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
galeczek
GaLeCzEk PrO Sk!!L



Wiek: 30
Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 92
Piwa: 1/6
Skąd: Holandia,Amsterdam
Wysłany: 14-09-12, 18:38   

MOim skromnym zdaniem zakonczyl bym ten temat brak ss-ow brak ub i to na tyle dziekuje
_________________

Zasady jak do mnie piszesz:
Pisz poprawnie,
Zachowaj kulture,
Nie spamuj,
Pisz ze znakami interpunkcyjnymi , ortograficznymi .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-09-12, 18:52   

Bez UB.
W poprzednim temacie gdzie dostałeś UB od shejka to zbajerowałeś nas trochę i nie wspomniałeś o banach za cheaty bez ss'ów, które nie były przez Ciebie wyjaśniane.

Zamykam
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry