Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Shejk
08-09-12, 21:49
Witam
Autor Wiadomość
PrymeQ



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 07-09-12, 14:47   Witam

Witam serdecznie całą administrację
sprawa wygląda następująco otóż, dostałem chyba z 10 banów za czitowanie od których się odwoływałem. I zawsze wychodziło na to że jestem czysto, później dostałem Bana za kolejne czitowanie i uznałem że nie ma sensu już dawać ss od odbanowanie bo znowu któryś z adminów uzna że ,, czituje " i kolejny ban. Poczekałem i kupiłem sobie steam, wchodzę na serwer i znowu podczas gry byłem w czołówce tj. w pierwszej trójce medalowej praktycznie co mapę. I dostałem od admina bana za aktywnego tamtego bana. Problem w tym że w chwili zrobienia sobie Konta Steam całe NS zostało usunięte bo po co mi skoro mam STEAM. Zawaliłem mogłem od razu wnieść o UB i by nie było problemów ;/ Ale mądry człowiek po szkodzie. Przyznam że bardzo cenię sobie ten serwer i fajny klimat i dobrze się na nim czuję. Co teraz co mam zrobić żebym mógł znowu u was sobie pograć w milej atmosferze już typowo na steam?
pozdrawiam całą administrację ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
$zef.
GANJA FARMER



Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 638
Piwa: 75/35
Skąd: Mod-team
Wysłany: 07-09-12, 15:39   

Trochę za późno na skruchę, nie możesz udowodnić, że nie czitowałeś, bo jak mówisz nie masz ssów z ns'a, bo akurat go usunąłeś - trochę to śmieszne ;) Demka z hltv również przepadają po tygodniu, 6 aktywnych banów, więc szans na ub w moim świetle nie masz. Ale ostateczna decyzja należy do h@, także czekaj spokojnie.
_________________
Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj! ZANIM NAPISZESZ...

http://banid.pl/kto?to=STEAM_0:1:26033021
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Arti



Wiek: 29
Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 4
Skąd: Płock
Wysłany: 08-09-12, 11:06   

przecież to tylko gra. Ludzie dajcie spokój i dajcie chłopakowi szanse.. Każdy jest człowiekiem więc miejcie serce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PrymeQ



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 08-09-12, 15:16   

$zef. napisał/a:
Trochę za późno na skruchę, nie możesz udowodnić, że nie czitowałeś, bo jak mówisz nie masz ssów z ns'a, bo akurat go usunąłeś - trochę to śmieszne ;) Demka z hltv również przepadają po tygodniu, 6 aktywnych banów, więc szans na ub w moim świetle nie masz. Ale ostateczna decyzja należy do h@, także czekaj spokojnie.


No tak, ale teraz mam steama i nadal cisnę jak wcześniej. Wiec chyba udowodniłem że jednak umiem grać a nie czitować. Zawsze grałem czysto ponieważ szanuje serwery oraz administrację serwerów. Lubie ten serwer ponieważ panuje na nim fajna i spontaniczna atmosfera. Ale decyzja należy do was.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 08-09-12, 19:39   

No jak ma już steama to jest 100 % pewności, że czitów nie włączy :) Ludzie nie bądźcie tacy.. 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Shejk



Wiek: 31
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 561
Piwa: 32/17
Skąd: Mod-team
Wysłany: 08-09-12, 21:49   

Na moją odpowiedzialność odbanowany.

Close.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry