Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Babel Q
18-08-12, 12:10
Skarga na Tigerek
Autor Wiadomość
FokuSmok



Wiek: 30
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: częstochowa
Wysłany: 18-08-12, 11:51   Skarga na Tigerek

1. Twój nick: FokUs [t]

2. Nick admina: Tigerek

3. Data zdarzenia: 18 sierpnia

4. Twoje Steam ID: STEAM_0:1:26353619

5. Twoje IP: 212.87.244.34

8. Co zrobił: Zbanował mnie

10. Opis: Screen/Opisz sytuację : Gram sobie.. wszedl dawidek i juz po paru rundach szukal zaczepki by miec powod zeby mnie zbanowac... do kogos tam powiedzialem w zartach " skurwol ;D " coś takiego.. a on juz "bana chcesz" i na kozaka do mnie :) .. przeciez nie bede dupy mu lizał zeby mnie nie banował.. myslaem ze dostane na jakies 30min-2h bana a on na 24h :) mysle ze przesadzil.. jak bedzie potrzeba dodam SSy bo robilem jak mnie banowal :) .

Chce zaznaczyć ze bardzo czesto admini tak robią by mnie sie pozbyc.. kazdy wie jak gram. Jest tak ze najpierw prowokują niby od "lagodnych slow" zeby nie bylo nic na nich a gdy mi puszczają nerwy to ban i potem wielce "FOKUS NIE MA KULTURY" ale by wymagać od kogos kultury trzeba najpierw samemu ją pokazać :) .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 18-08-12, 11:59   

tak w zartach ;) jasne. bo zabil cie granatem. przeginasz na servie. do wszystkich masz sapy i wszystkich wyzywasz. jak dlamnie wkoncu powinienes zgarnac bana na tydzien bo na 4 godziny ci nie wystarcza. wszyscy sie skarza ze jestes dziecko i psujesz atmosfere . : ) wiec wybacz i TU WNOSZE MOJA PROSBE BYSCIE MU BANA PRZEDLUZYLI NA TYDZIEN MOZE SIE NAUCZY
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Blesioreq



Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 40
Piwa: 1/2
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 18-08-12, 12:01   

Dawid ma racje nie raz sapałeś do ludzi choć zapytali się tylko o coś a ty odrazu w wieka mordą na nich wedługmnie Focus sobie na za dużo pozwala na serwerze
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 18-08-12, 12:04   

FokuSmok, małolacie nie banują Cię dlatego bo jak TY uważasz jesteś wielkim PRO GRACZEM <glupek> tylko nie masz za grosz kultury w sobie , nie raz już tak było fokus że wszystkich obrażasz. Kultura młody człowieku nie boli , nie kłam że ktoś Cię prowokuje była sytuacja ze mną napisałem do Ciebie nie kamp z paką a Ty do mnie leszczu i kto tu nie ma kultury? najchętniej bym Ci wlepił na tydzień żebyś się czegoś nauczył bo jak widać rodzice nie nauczyli Cię zbyt kultury , pomyśl nad sobą i zmień swoje postępowanie bo cały serwer się prawie skarży na Ciebie. Dobrze Tigerek zrobił :]
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FokuSmok



Wiek: 30
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: częstochowa
Wysłany: 18-08-12, 12:07   

nawet sie nie bede wypowiadal.. wkolko to samo :) kazdy sie chce mnie pozbyc tutaj bo FOKUS BIJE wasz mistrz :) TO WAS BOLIIIII !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 18-08-12, 12:07   

Tak. Psujesz tylko pozostałym graczom atmosfere na servie. Ktos do cb cos powie bo robisz blad to ty odrazu ze gdzie ty i wielce obuzony obrazasz bo inaczej nie umiesz. jednak na tydzien ban moze by cie wkoncu nauczyl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 18-08-12, 12:10   

Gdy ja jestem na serwerze zdarza mu sie przeklac, ale nie wyzywa graczy. I twoja prosba Tigerku nie zostanie spelniona wrecz przeciwnie bana zmniejszam... Dales mubana na caly dzien za slowo "skurwol :D " Bana zmniejszam do 1h
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry