Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kisielowaty
01-09-14, 19:25
Dean Koontz "Apokalipsa"
Autor Wiadomość
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
  Wysłany: 14-05-14, 16:33   Dean Koontz "Apokalipsa"




Dean Koontz "Apokalipsa"


PRZYPOMINAJKA Moje teksty na pomarańczowoteksty ze źródeł na zielono :)

A więc dzisiaj będzie coś innego.Nie będzie to film,gra ani nic ze sportu.Będzie to książka. Jeśli nie jesteś fanem tego typu rzeczy oczywiście nie zmuszam cię do czytania :) .


Fanów "obrazków" muszę zasmucić bo tego typu rzeczy raczej tu nie będzie, a jeżeli już to w znikomych ilościach :P Ale przechodząc już do samej książki...Jest to utwór pt. "Apokalipsa" autorstwa Dean'a Koontz'a.Pisarz ten ma na swoim koncie wiele książek i większość cieszy się dobrą opinią. Ja osobiście po skończeniu książki jego autorstwa natychmiast sięgnąłem po następną.

Autor: Dean Koontz
tłumaczenie: Piotr Roman
tytuł oryginału: The Taking
wydawnictwo: Albatros
data wydania: 31 lipca 2006
liczba: stron 352
kategoria: horror


W SKRÓCIE


Koniec świata zapoczątkował ulewny deszcz-świecący i o nietypowym zapachu. Ulewa wybudza ze snu naszą główną bohaterkę Molly Sloan. Molly jest pisarką. Niestety jej książki nie zostały wydane ale naszej bohaterki to nie zrażało do dalszego tworzenia. Tej nocy Molly postanowiła dokończyć swoje kolejne dzieło. Jej uwagę jednak odwróciły kojoty, które dosłownie jadły jej z ręki [...] Molly postanawia wybudzić z snu swojego męża Neil'a.Kilka minut później w telewizji nadciąga informacja o "ataku" przybyszach z innej planety [...] Molly i Neil postanawiają rzucić wszystko i udać się do pobliskiego miasteczka z myślą odnalezienia tam schronienia i wsparcia wśród mieszkańców. Wkrótce upada wszelka forma komunikacji elektronicznej,przestają funkcjonować struktury wojskowe i rządowe, wyzwalają się najgorsze ludzkie instynkty, dochodzi do straszliwych morderstw.Nasz ekosystem zaczynają przejmować "rośliny" nie znane dotychczas ludzkości. Obcy dysponowali technologią, która była uznawana za magię. W okolic krąży ojciec bohaterki. Morderca wielu dzieci. [...] Młode małżeństwo w czasie pobytu w restauracji w miasteczku Black Lake o ile się nie mylę odnajduję swój nowy cel w tym chaosie. Odnaleźć osierocone,porzucone dzieci. Razem z nimi wyrusza pies o tajemniczych umiejętnościach, a mianowicie prowadzi ich do każdego porzuconego młodego człowieka. [...] Kilka godzin po rozpoczęciu się piekła na ziemi cały nasz ekosystem przestaje istnieć, a zastępuje go inny nieznany,dziki i zabójczy.W czasie trwania poszukiwań Molly i Neil mają wiele przygód i we wszystkich przypadkach ich życie jest narażone.[...] Kiedy odnajdują wystarczającą liczbę dzieci spotykają inne grupy które miały taki sam cel, a na ich cele również stały zwierzęta (psy,koty i nawet papugi :D ). 36 godzin po ataku obcych ziemia ekosystem całkowicie się zmienił, a miliony ludzi zostały wymordowane. W JEDNĄ noc wszystko znika. Wszystko wraca do normy ale niestety masa ludzi przepadła. Bohaterowie mają nowy cel. Stworzyć nowy lepszy świat...


Jest to książka i niestety nie mogę wam tu pokazać zbyt wiele ale mogę zapewnić, że dla tego utworu warto się przełamać. Książka strasznie wciąga i jest w niej całkiem sporo cytatów z Biblii ponieważ fabuła w pewnym sensie opiera się na Niej.Wystarczy się wczuć w ten klimat :) Dla mnie 12/10 :D

Pozdrawiam budyń :P
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-_-.Tiesto.-_-
~Upadniesz I Ty~



Nick w grze: -_-.Tiesto.-_-/~System-Upadl~
Wiek: 25
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 348
Piwa: 46/72
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 14-05-14, 16:47   

obejrze zachęciłes :D
_________________


Smierć konfidentom tak zostałem wychowany


Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 16-05-14, 13:58   

Polecam czytałam :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 16-05-14, 16:12   

Chetnie przeczytam :D Dzieks :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry