Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kisielowaty
29-08-14, 11:59
Co tu sie dzieje? :O
Autor Wiadomość
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 13-02-14, 19:01   Co tu sie dzieje? :O

Siemanko, to nie bedzie skarga zeby mnie ktos zle nie zrozumial...

Wchodze sobie na serwer (COD) gram gram gram i gracz Killer_rocker_Heder? pisal kilka razy zeby gracz Oblatywacz (admin serwera) wyszedl i dal ludziom pograc. Pisal tak kilka razy az w koncu napisal "oblatywacz daj pograc noie" pewnie chodzilo mu o nobie, ale kit w to i nagle pojawia sie y@ (czat admina) "killer Oblatywacz jest tu adminem i wlasnie daje ci bana" no i polecial ban na tydzien... Caly czas nie rozumiem powodu tego bana, bo przeciez nikogo nie obrazil, a slowo nob nie jest obraza skutkujaca tygodniowym banem... Moglby mi ktos to wytlumaczyc? :O

No i tak obiektywnie patrzac to admin serio jest nobem skoro na mapie paintball jest 18 ludzi z czego polowa krzyczy o zmiane a admin nawet nie reaguje i sobie gra w najlepsze...

Bez spiny! Pozdrawiam ;]
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lupy1905
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 13-02-14, 19:59   

Oblatywacz jak najbardziej przesadza. Na naszym adminowskim czasie strasznie wyklina, nie da radę z nim spokojnie porozmawiać. Ban na tydzień za słowo '' nob '' to jest śmieszne. Ma już dwa punkty karne, nie nadrabia ich, a co raz bardziej sobie grabi. No niestety, chociaż nawet dobrze się z nim rozmawia na ts`ie, jako admin nie powinien tak się zachowywać.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 13-02-14, 20:01   

No przesada ze strony Oblatywacza. Koleś powinien dostać UB.

Oblatywacz strasznie bierze wszystko do siebie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MacaczSkarpet
TUPAC WRÓCI



Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 64
Piwa: 1/29
Skąd: Ełk
Wysłany: 13-02-14, 20:02   

Byłem przy tym. Totalnie nie słusznie to zrobił. Za nooba dac tydzień? :O Wydaje mi się, że przesadził. A i jeszcze była taka akcja, że typ go zabił kilka razy, a on bez sprawdzenia go od razu dał mu bana. To nie skarga, ale zwróccie na to uwagę <nerwus>
Pozdrawiam
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 13-02-14, 23:19   

Tak? To zapraszam do sprawdzenia logów przez Delmusia. Chcę przekazać wam, że gracz najpierw oskarżał wszystkich o cheaty, potem pisał abym wyszedł z serwera a na końcu napisał "Oblatywacz zjebany pedale offaj to" I ZA TO DOSTAŁ BANA A NIE za słowo "NOB" Czaicie? Za takie słowo bym palcem nie ruszył" Po drugie Malbor ja wyklinam na admin chatcie? Wyklina każdy bez wyjątku. A ty Lupy jeszcze masz czelność teraz pisać że przesadzam? A co powiesz na to kiedy pisze do Ciebie "Lupy", a ty odpisujesz" "Zamknij pi*de śmieciu"? Ja mało siedzę z Wami na TS ale każdy dobrze wie co tam się wyprawia i jeden drugiego nakręca, a potem piszecie co piszecie. Aniołkami nie jesteście. Także Delmus ma możliwość sprawdzenia w logach co gracz napisał, mapa to była paintball bodajże. Co do banów bez patrzenia. Czy wy kiedykolwiek mówicie adminowi o tym jak kiedy i gdzie sprawdzacie danego gracza? Czy mi się wydaje? NIE ! Jeżeli banuje kogoś nagle z powodem "Cheating" to znaczy że obserwowałem go w poprzednich rundach, a w obecnej utwierdziłem się w przekonaniach więc leci perm. Cóż mogę napisałem jak sprawa wygląda jeżeli Babel nie dopatrzyłeś co napisał ten gracz to radze uważniej patrzyć, a nie farmazonić niestworzone historie. Teraz do Bruśka coś. M4lbrodo czy tylko ja wyklinam na admin chatcie? I jeszcze może napiszesz że najwięcej? Pkt. narazie nie odrabiam przyjdzie na to czas nie twoja to sprawa. Każdy jest po jednych pieniądzach w tej sytuacji. I jeszcze jedno dla Ciebie Babel.. Swojego czasu byłeś tutaj adminem i chcę /ci przypomnieć coś z regulaminu, że ja nie mogę nic zrobić poza przypomnieniem graczom o RTV jeżeli krzyczą o zmianę mapy Czaisz? Miałeś tutaj swoje 5 minut olałeś kompletnie swoje obowiązki. Zobacz sobie mój Gametracker.. Pozdrawiam.

P.S I wiecie co? Właśnie z takich niejasności na forum pojawiają się kłótnie i bałagan.
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-02-14, 02:09   

Oblatywacz, nie mam specjalnych logów do każdego czatu. Na jakim Ci tak napisał u@/say /say_team/ , jako żywy czy martwy i w czasie jak umiejscowione te wyzwisko np. w odniesieniu do wlepienia bana?
I czy zgadasz się z cytatem co dał Babel, czy właśnie w nim Cię tak zwyzwał?
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 14-02-14, 04:40   

Oblatywacz, a przeczytałes wyraźnie co napisałem ? NAPISAŁEM ŻE PRZESADZIŁEŚ !! CZAS BANA NIE JEST ADEKWATNY Z POWODEM BANA, A NIE ŻE BLUŹNISZ NA u@. Owszem lecą na u@ "lekkie słowa" ale Ty chyba tego nie bierzesz na poważnie ? A może jednak. A co do TSa to od zawsze jest wiadomo że jak lecą jakieś bluzgi w stronę kogoś z naszego grona to jest to na żarty Tuba już nie raz o tym pisał.

// Delmus:
To nie jest temat rozmów tutaj.
Proszę nie ciągnąć tego wątku, lecz na tym konkretnym banie się skupić.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Delmus 14-02-14, 04:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 14-02-14, 08:42   

Lupy ja rownież nie biorę tego na poważnie i bym o tym nie wspomniał gdyby Brusiek NIE NAPISAŁ ZE WYKLINAM STRASZNIE NA ADMIN CHATCIE. Delmus, napisał to raczej jak był martwy, na zwykłym sayu i zaznaczam że napisał to przed moim napisaniem na y@ które Babel zacytował. No i nie zgadzam się z cytatem Babla.
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry