Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy droższe akcesoria do sprzątania faktycznie się opłacają?
Autor Wiadomość
Goral



Dołączył: 30 Mar 2026
Posty: 21
Skąd: Radom
Wysłany: 08-05-26, 12:33   Czy droższe akcesoria do sprzątania faktycznie się opłacają?

Często pojawia się pytanie, czy warto inwestować w droższy sprzęt do sprzątania, skoro w sklepach pełno jest tanich ścierek. Przetestowano pod tym kątem to, co oferuje Raypath sklep i różnica w komforcie pracy jest widoczna od razu. Zauważono przede wszystkim, że te czyściki nie rozmazują brudu, tylko dosłownie go wchłaniają, dzięki czemu jedno przecieranie powierzchni zazwyczaj wystarcza. Przy myciu okien czy luster zaobserwowano brak konieczności używania papierowych ręczników, co jest mega wygodne i generuje mniej śmieci. Choć na początku cena może wydawać się wysoka, to po przeliczeniu, ile pieniędzy zostaje w kieszeni dzięki rezygnacji z płynów do wszystkiego, bilans wychodzi na duży plus. Cały system sprzątania wydaje się być zaprojektowany tak, by maksymalnie ułatwić życie osobie, która nie lubi spędzać całego weekendu z mopem w ręku. Czy ktoś z Was sprawdzał, jak te produkty radzą sobie z naprawdę starymi osadami w łazience?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry