Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
13-01-14, 15:31
[Skarga - Moderator] Gruszka
Autor Wiadomość
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 10-01-14, 23:43   

Cieniuu, Twój post nie wnosi nic do tematu, bo to skarga na Gruszkę, a warna dał Matix.

Gratuluję Mądrości. Te zdania kolegi YourGod w większości opisują Ciebie i Twój płacz i ciągle skargi. To tylko dowód, że nie spiszesz się w zespole, więc miernie będzie z Twoim adminem.

Jeśli Ty masz tyle lat, to chyba jesteś najgłupszy w swoim roczniku. Wiem, że warna dostanę, ale piszesz takie rzeczy, że przestaję wierzyć w ludzkość. <facepalm> Pierw wypisujesz o faworyzacji, a potem nawijasz o tym, że warna dał ktoś inny. To nie ma sensu, piszesz o Gruszce, a zrobił to Matix. Co za osioł...

"GRATULUJĘ".
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 11-01-14, 12:45   

Szalony Miś, nie będę już wspominał o twoim dziecinnym zachowaniu tutaj próbujesz być mądry, a w rzeczywistości nic do sprawy nie wnosisz tylko piszesz to, co tobie nakazano tak samo jak ta nagła zmiana zdania w podaniu cienia pewnie wynikająca z siły perswazji ze strony gruszki.

[ Dodano: 11-01-14, 19:33 ]
Dodatkowo dorzucam, że pan G. celowo usuwa posty z prawdą na jego temat przykład z dzisiaj dział cod mod ssy. Nie potrafi nawet sprawdzić, czy dane ssy są czyste wypytując mnie ciągle o to , czy posiadają 16 bit, software banując nadal ludzi na złość tak samo jak zbanowanie laysa na teamspeak za reklamowanie, gdzie nawet chłopak nic nie powiedział ani nic nie reklamował dowody logi teamspeak. Tak, więc z powodu, że on nie może już tutaj pisać z powodów 4 warnów wnoszę o jego odbanowanie, gdyż ban był po prostu nie słuszny i jakieś konsekwencję za niesłusznego bana dla Gruszki.

[ Dodano: 11-01-14, 19:55 ]
Dorzucam kolejny dowód z dnia dzisiejszego jak to ładnie usunął mój post z sb, a swój który mnie oczerniał zostawił i co to ma być moderator pisał kiedyś na kogoś o usuwaniu postów, a teraz sam to robi.. Co tu się dzieję forum przejmują dzieci?

[ Dodano: 11-01-14, 22:17 ]
Kolejny dowodzik jak ładnie banuje za ping, który w rzeczywistości jest ok przy czym sam ma wysoki ping. http://classic-zone.pl/vi...?p=63531#63531. I to ma być przykład admina.. no comment. <facepalm>
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Cieniuu
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12-01-14, 18:25   

Dołączam kolejne dowody :

Mimo, iż skarga jest na Gruszkę z dowodami, to On nawet się nie stara poprawić swojego zachowania, dlatego chciałbym napisać sytuację z ostatnich dni.

LaysPL wraz z przyjaciółmi wszedł sobie na TeamSpeaka porozmawiać sobie z Gruszką oraz BombakoSem, pogadali chwilkę z nimi, po czym Gruszka i BombakoS przeszli na swój prywatny kanał, a LaysPL nadal sobie rozmawiał z kolegami i nagle za około 10min, LaysPL wraz z kolegą ( Elite COD # .oTo ) dostali bana permanentnego z powodem "Reklamujesz" mimo, iż żadnej reklamy nie było... zbanował ich, ponieważ są członkami "Elite COD" a jak wiemy on nienawidzi tego klanu, następnie LaysPL napisał do Gruszki na Steamie za co zbanował, on odparł " Reklamowałeś serwer + wyzywałeś mnie" co jest śmieszne bo takiej sytuacji nie było...

SS'y : http://scr.hu/16s2/srmd2


To jest kolejny dowód na to, iż Gruszka nadużywa swoich mocy i każdego swojego wroga próbuję za wszelką cenę zniszczyć.

Kolejna sytuacja dotyczy mnie, wszedłem sobie na TeamSpeaka, wbiłem na jakiś tam kanał i co wbijałem na kanał to za mną z 7 osób ( Admini Coda ) i oczywiście z Gruszką na czele... i te jego ciągłe teksty " Cieniu, jak tam SS'y ? " a, że ja nie chciałem z nimi rozmawiać to wbijałem na inne kanały, byle by się odczepili, po czym dostałem bana na 10min z powodem " Skaczesz po kanałach" <-- Chyba mu się bardzo nudziło.

SS'y : http://iv.pl/images/33965826400454078386.jpg


On jest Moderatorem, powinien pilnować porządku, a nie banować swoich wrogów i podawać powody, które są kłamstwami ... wszystko jest w logach... mogę się założyć, że gdyby to były osoby z którymi nie ma na pieńku to pozwoliłby im by sobie spokojnie rozmawiali.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ovelin | LaysPL
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 12-01-14, 18:37   

Fd^GoD weź się już nie odzywaj jeśli sprawa tyczy się mnie bo nie życzę byś mi mówił mentorze jak masz jakaś sprawę zapraszam ts wytłumaczymy i będzie wszystko git :) więc nic już nie pisz na mój temat pozdrawiam - [SZYMEK] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 12-01-14, 19:17   

Cieniuu napisał/a:
Dołączam kolejne dowody :

Mimo, iż skarga jest na Gruszkę z dowodami, to On nawet się nie stara poprawić swojego zachowania, dlatego chciałbym napisać sytuację z ostatnich dni.

LaysPL wraz z przyjaciółmi wszedł sobie na TeamSpeaka porozmawiać sobie z Gruszką oraz BombakoSem, pogadali chwilkę z nimi, po czym Gruszka i BombakoS przeszli na swój prywatny kanał, a LaysPL nadal sobie rozmawiał z kolegami i nagle za około 10min, LaysPL wraz z kolegą ( Elite COD # .oTo ) dostali bana permanentnego z powodem "Reklamujesz" mimo, iż żadnej reklamy nie było... zbanował ich, ponieważ są członkami "Elite COD" a jak wiemy on nienawidzi tego klanu, następnie LaysPL napisał do Gruszki na Steamie za co zbanował, on odparł " Reklamowałeś serwer + wyzywałeś mnie" co jest śmieszne bo takiej sytuacji nie było...

SS'y : http://scr.hu/16s2/srmd2


To jest kolejny dowód na to, iż Gruszka nadużywa swoich mocy i każdego swojego wroga próbuję za wszelką cenę zniszczyć.

Kolejna sytuacja dotyczy mnie, wszedłem sobie na TeamSpeaka, wbiłem na jakiś tam kanał i co wbijałem na kanał to za mną z 7 osób ( Admini Coda ) i oczywiście z Gruszką na czele... i te jego ciągłe teksty " Cieniu, jak tam SS'y ? " a, że ja nie chciałem z nimi rozmawiać to wbijałem na inne kanały, byle by się odczepili, po czym dostałem bana na 10min z powodem " Skaczesz po kanałach" <-- Chyba mu się bardzo nudziło.

SS'y : http://iv.pl/images/33965826400454078386.jpg


On jest Moderatorem, powinien pilnować porządku, a nie banować swoich wrogów i podawać powody, które są kłamstwami ... wszystko jest w logach... mogę się założyć, że gdyby to były osoby z którymi nie ma na pieńku to pozwoliłby im by sobie spokojnie rozmawiali.



to ja tez cos dam

to ma byc opiekun <facepalm> http://classic-zone.pl/vi...7977c7e1a#63595 pouczasz Gruszke a co sam robisz <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 12-01-14, 22:13   

Byłem na tsie w tym czasie i słyszałem jak Lays wyzywał oraz reklamował z kolega jakis serwer .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 12-01-14, 22:35   

Merry Bombakos napisał/a:

Takiego bystrego udajesz a forum robi ci matix tylko nie zaprzeczaj <lol2> jak ty zbierasz kolory i myslisz ze wazny jestes Nie dziwie się czemu mod nie dostałeś bo twoje obietnice koncza sie na słowach jak był Natsu to jeszcze gralo troche osob bo znał sie na robocie :O

to ja tez cos dam

to ma byc opiekun <facepalm> http://classic-zone.pl/vi...7977c7e1a#63595 pouczasz Gruszke a co sam robisz <lol2>
.

Przynajmniej nie boję się podejmować ryzyka jak ty modka nie dostałeś, bo przestraszyłeś się jak dziewczynka. Forum ciebie niech moje nie interesuje jak dziewczynka pilnuj tam swojego głosiku bez mutacji uhahaa piszesz na cienia, a na ts taką bekę miałem aż do tej pory mnie trzyma. Do tego jak na 25 lat i brak pracy do tego nawet żony nie masz powinieneś jej szukać, a nie ciągle siedzieć przy gruszce on pierścionka tobie nie założy. W tamtym temacie oczywiście musiałeś coś napisać jak pisałem, żeby temat zamknąć widać znowu się uraz uaktywnił. Forum robiłem wspólnie z Matixem jest na jego ftp tymczasowo było to z jego woli i przynajmniej on potrafił być pomocny po prostu nie spina się tak jak ty o byle bzdury.

Te dowody, co tam dajesz na mnie to nie w tym temaciku tutaj sprawa dotyczy innej osoby, więc czytaj ładnie zamieszczone komunikaty jak uważasz, że jesteś taki bystry to pokaż klasę i nie siedź na forum 24/7 ;) . I nie proś modków żeby zamykali tematy na ts, aby dać tobie jeszcze czas do napisania czegoś, bo tylko się znowu poniżasz nic dziwnego, że nie potrafisz sobie poradzić z dziećmi jako admin coda ;/ . Ale już starczy myślę, że może coś tam dotrze do twojej świadomości. Nie wypominaj mi drobnostek, bo zacznę szukać czegoś również, a wiesz dobrze, że bym znalazł.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 12-01-14, 22:55   

FD^GoD napisał/a:
Merry Bombakos napisał/a:

Takiego bystrego udajesz a forum robi ci matix tylko nie zaprzeczaj <lol2> jak ty zbierasz kolory i myslisz ze wazny jestes Nie dziwie się czemu mod nie dostałeś bo twoje obietnice koncza sie na słowach jak był Natsu to jeszcze gralo troche osob bo znał sie na robocie :O

to ja tez cos dam

to ma byc opiekun <facepalm> http://classic-zone.pl/vi...7977c7e1a#63595 pouczasz Gruszke a co sam robisz <lol2>
.

Przynajmniej nie boję się podejmować ryzyka jak ty modka nie dostałeś, bo przestraszyłeś się jak dziewczynka. Forum ciebie niech moje nie interesuje jak dziewczynka pilnuj tam swojego głosiku bez mutacji uhahaa piszesz na cienia, a na ts taką bekę miałem aż do tej pory mnie trzyma. Do tego jak na 25 lat i brak pracy do tego nawet żony nie masz powinieneś jej szukać, a nie ciągle siedzieć przy gruszce on pierścionka tobie nie założy. W tamtym temacie oczywiście musiałeś coś napisać jak pisałem, żeby temat zamknąć widać znowu się uraz uaktywnił. Forum robiłem wspólnie z Matixem jest na jego ftp tymczasowo było to z jego woli i przynajmniej on potrafił być pomocny po prostu nie spina się tak jak ty o byle bzdury.

Te dowody, co tam dajesz na mnie to nie w tym temaciku tutaj sprawa dotyczy innej osoby, więc czytaj ładnie zamieszczone komunikaty jak uważasz, że jesteś taki bystry to pokaż klasę i nie siedź na forum 24/7 ;) . I nie proś modków żeby zamykali tematy na ts, aby dać tobie jeszcze czas do napisania czegoś, bo tylko się znowu poniżasz nic dziwnego, że nie potrafisz sobie poradzić z dziećmi jako admin coda ;/ . Ale już starczy myślę, że może coś tam dotrze do twojej świadomości. Nie wypominaj mi drobnostek, bo zacznę szukać czegoś również, a wiesz dobrze, że bym znalazł.



to ty z rodzicami mieszkasz nie ja widzisz moi rodzice zadbali o moja przyszłosc zeby sie nie narobił zal ci dupe sciska ;] ty podjołeś ryzyko i co ci to dało ze zrobiłeś z siebie "idiote" <facepalm> tylko matix mowił na ts ze on sam to robił forum to bajki to mozesz siostrze i cieniowi na dobranoc pisać

najlepszy to twoj placz o mod i zale do delmy na sb to kto tu forum bierze na powaznie nie ja 2693post i w tym, 99% to same debilne przechwalanie sie <facepalm> to ze z cieniem ze zabawiasz to mnie nie interesuje <facepalm> studiujesz ale łopatologie chyba na budowie chyba pisze mi gosciu ktory ma 20 pare lat a jedyne co powaznie bierze to kolorki na forum <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 12-01-14, 22:57   

Cykor napisał/a:
Byłem na tsie w tym czasie i słyszałem jak Lays wyzywał oraz reklamował z kolega jakis serwer .



Cykor, myślałem, że masz własny rozum, ale widocznie pomyłki się zdarzają. Jestem ciekaw, co zaproponował Ci Gruszka, byś napisał, że byłeś przy tej rozmowie, od początku trzymasz z Gruszką, więc to co napisałeś nie powinno być brane pod uwagę. My przedstawiamy twarde dowody, a wy tylko puste słowa, oraz jakieś tłumaczenia na poziomie szkoły podstawowej. Dlatego zapytam Ciebie, czy posiadasz jakiś dowód, że Lays obrażał Gruszkę ? lub, że Lays reklamował jakiś Serwer ? napisałeś, że : "słyszałem jak Lays wyzywał oraz reklamował z kolega jakis serwer" gdybyś przy tym rzeczywiście był, to byś wymienił jego dokładny nick, więc nie pozostaje mi nic innego jak napisać Tobie, abyś przedstawił dowody, to nie jest podstawówka, że słowami załatwiamy sprawy. To jest dużego stopnia Skarga na Gruszkę, w której dowody to podstawa, a nie puste słowa bez pokrycia. Ja wiem, że wy uważacie Gruszkę za swojego Mentora, ale czasami trzeba znaleźć własną drogą i nią podążać bez obaw. Każdy z nas ma własny rozum, który pomaga nam w funkcjonalności człowieka, myślenie to podstawa. Ja dobrze wiem, że wy nas nie lubicie i zrobicie wszystko by nam zaszkodzić, oraz udowodnić innym, że to my właśnie jesteśmy tymi złymi, lecz role się odwracają, teraz my mamy nasze "5 minut" by udowodnić wszystkim waszą niższość.
My przynajmniej nie przekonujemy innych, by napisali o nas dobre słowo oraz przedstawili Alibii, które jest kłamstwem. Ja zacząłem z FD^GoD'em pisać tą skargę i nikogo nie przekonywaliśmy do Tego, by zgodzili się z nami, i tym się różnimy, czytając to co wyżej napisałem, mam nadzieję, że znajdziecie "własną drogę" i spojrzycie prawdzie w oczy, oraz przestaniecie się zachowywać jak "dzieci we mgle" .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 12-01-14, 23:04   

Merry BombakoS napisał/a:

to ty z rodzicami mieszkasz nie ja widzisz moi rodzice zadbali o moja przyszłosc zeby sie nie narobił zal ci dupe sciska ;] ty podjołeś ryzyko i co ci to dało ze zrobiłeś z siebie "idiote" <facepalm> tylko matix mowił na ts ze on sam to robił forum to bajki to mozesz siostrze i cieniowi na dobranoc pisać

najlepszy to twoj placz o mod i zale do delmy na sb to kto tu forum bierze na powaznie nie ja 2693post i w tym, 99% to same debilne przechwalanie sie <facepalm> to ze z cieniem ze zabawiasz to mnie nie interesuje <facepalm> studiujesz ale łopatologie chyba na budowie chyba pisze mi gosciu ktory ma 20 pare lat a jedyne co powaznie bierze to kolorki na forum <lol2>
.

Twoje ściemy mnie nie interesują przynajmniej nie wierzę w pokemony jak ty i mamusia mi do garnuszka nie dokłada jak tobie 16 latku, co słychać popracuj nad masą trochę nie tam na sterydach jedziesz, aby szybkie efekty osiągnąć hahha śmieszne. Do tego tam poczytaj kurs obsługi komputera, bo nawet strony nie potrafisz zmodyfikować. Coś tam słabo wycisnąłeś z tych swoich wypocin nie dziwię się, że chciałeś odejść, kto by takiego trzymaj na sieci. Pozdrów tam ode mnie swojego psychologa. I się tak nie denerwuj, bo w nocy będzie plamka.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 12-01-14, 23:10   

Po pierwsze ... Nie jestem tobą i nie szukam sobie mentorów (czyt. FdGod ). Po drugie napisałem że byłem przy tym jako świadek , tyle samo dowodów przedstawiłem co Lays czyli żadnych. To że pokazał że go zbanowali ? Tyle to może sobie w tyłek wsadzić. Niech udowodni że nie wyzywał. Po trzecie nie życzę sobie oszczerstw typu " co ci Gruszka zaoferował " bo o przekupstwo to sobie podejrzewaj swoja rodzine i znajomych a nie mnie ( i nie nie mówię że sa przekupni bo zaraz sypniesz że ci rodzine obrażam) . Za dużo już tej wyższości staracie sie pokazać . Zarówno ty jak i twój jak ty to nazywasz mentor FD. A nicki znam nie powiedziałem że nie.
Nicki które przy mnie "konwersowaly" oprocz wymienionych przez was adminów:
Cześć (troche powyzywał po czym jego nick zmienił sie na Lays)
Justin Bieber ( troche spokojniejszy od poprzednika ale też ładnie sypał)
Red ( ten akurat był wporządku i nic nie robił ).
Proszę bardzo. Radzę Ci się zastanowić zanim zaczniesz kogoś o coś oskarżać bo akurat nie bronię Gruszki a jak ty to mówisz SPRAWIEDLIWOŚCI .
Lays zasłużył na bana i tyle.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 12-01-14, 23:15   

Cykor napisał/a:
Po pierwsze ... Nie jestem tobą i nie szukam sobie mentorów (czyt. FdGod ). Po drugie napisałem że byłem przy tym jako świadek , tyle samo dowodów przedstawiłem co Lays czyli żadnych. To że pokazał że go zbanowali ? Tyle to może sobie w tyłek wsadzić. Niech udowodni że nie wyzywał. Po trzecie nie życzę sobie oszczerstw typu " co ci Gruszka zaoferował " bo o przekupstwo to sobie podejrzewaj swoja rodzine i znajomych a nie mnie ( i nie nie mówię że sa przekupni bo zaraz sypniesz że ci rodzine obrażam) . Za dużo już tej wyższości staracie sie pokazać . Zarówno ty jak i twój jak ty to nazywasz mentor FD. A nicki znam nie powiedziałem że nie.
Nicki które przy mnie "konwersowaly" oprocz wymienionych przez was adminów:
Cześć (troche powyzywał po czym jego nick zmienił sie na Lays)
Justin Bieber ( troche spokojniejszy od poprzednika ale też ładnie sypał)
Red ( ten akurat był wporządku i nic nie robił ).
Proszę bardzo. Radzę Ci się zastanowić zanim zaczniesz kogoś o coś oskarżać bo akurat nie bronię Gruszki a jak ty to mówisz SPRAWIEDLIWOŚCI .
Lays zasłużył na bana i tyle.

Nie nazywaj mnie mentorem, bo po prostu sam piszę i nikt mną nie dyryguje w przeciwieństwie do ciebie. Wyjdź na dwór trochę i łyknij świeżego powietrza może ta spina tobie przejdzie i zastanowisz się nad tym, co piszesz. Ferie się dla niektórych zaczęły, więc wyjedź w góry może dobrze zrobi ci to na głowę. Oczywiście w tym wypadku słowo mentor, co ładnie używam pasuje w tej sytuacji do tzw. mafii gruszki. Reprezentuje ją parę osób pewnie ty też się tam zaliczasz.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 12-01-14, 23:20   

Kolejny inteligentny :D człowieku skoro nazywam Cię mentorem to właśnie znaczy że Cieniuu piszę uzgodnione z tobą rzeczy :D i nie dziekuje :D moje ferie zaczynają sie za tydzien :D i nie należe do mafii Gruszki :D Tak jak ty piszę co chcę :) Nie jestem sprzedawczykiem jak niektórzy :D nie wymienię nicku :) Pozdrawiam Cię Fd :D Naprawde starasz się jak możesz pokazać swoją wyższośc ale ci to nie wychodzi .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 12-01-14, 23:26   

Ja nie muszę nic pokazywać, bo wiesz wyższym można być na kilka sposobów wychodzić mi tez nic nie musi, bo nie trzymam niczyjej strony po prostu mi się to nie podoba to wyrażam to tutaj w tym temacie. Pozdrawiam wzajemnie, może kiedyś będziesz w stanie pojąć niektóre sprawy ze wzrostem wieku i rozwojem poziomu dojrzewania, szkoda nie wyszło tobie, ale to nic kiedyś Ci się uda jak pobiegasz na podwórku, a nie przed kompem. Widać byłby z ciebie spoko gościu jakbyś nie pisał tych bzdur myślałem, że nie trzymasz niczyjej strony, ale jednak się myliłem wolisz coś dopisać zbędnego no szkoda trochę się myliłem.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 12-01-14, 23:34   

Nie trzymam niczyjej strony . Irytuje mnie twoje nabijanie sobie postów w każdym możliwym temacie. Zachowanie Gruszki. Wymyśły i płaczki Cienia. Irytujecie mnie wszyscy i chyba już tego wystarczy. Długo tu jesteś widzisz że wojna jaką toczy Cieniuu niszczy forum i odpycha użytkowników a jeszcze to napedzasz :D Gratuluję Panie opiekunie jednego z serwerów. To forum zeszło na psy . Przykro mi to mówić Bo Delmuś napewno sie nad nim napracował . Ale tacy ludzie jak wy je zniszczyli .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-01-14, 00:00   

Cykor napisał/a:
Nie trzymam niczyjej strony . Irytuje mnie twoje nabijanie sobie postów w każdym możliwym temacie. Zachowanie Gruszki. Wymyśły i płaczki Cienia. Irytujecie mnie wszyscy i chyba już tego wystarczy. Długo tu jesteś widzisz że wojna jaką toczy Cieniuu niszczy forum i odpycha użytkowników a jeszcze to napedzasz :D Gratuluję Panie opiekunie jednego z serwerów. To forum zeszło na psy . Przykro mi to mówić Bo Delmuś napewno sie nad nim napracował . Ale tacy ludzie jak wy je zniszczyli .



Ja nie płaczę, chce tylko by na Forum, każdy był traktowany tak samo, bez wyjątków. Masz w temacie dowody i śmiesz mi pisać, że to moje wymysły ? "Wojna" jaką toczę nie ma na celu odpychanie użytkowników, czy tam niszczenia Forum, jak wyżej napisałem chce by na Forum była miła atmosfera, zresztą... gracze stoją za nami murem i zgadzają się z nami w stu %, tylko nieliczni ludzie od Gruszki ( TY ) próbują coś wskórać, lecz im to marnie wychodzi. Cykor, spójrz prawdzie w oczy.... nie daj sobą manipulować. Co do FD to on jest razem ze mną... jemu także nie odpowiada zachowanie Gruszki, dlatego dołączył się do mojej Skargi i razem próbujemy udowodnić, że Gruszka jest złym Moderatorem ... przecież my sobie tego nie wymyśliliśmy ..... TO SĄ REALIA .


Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 13-01-14, 00:04   

FD^GoD napisał/a:
Merry BombakoS napisał/a:

to ty z rodzicami mieszkasz nie ja widzisz moi rodzice zadbali o moja przyszłosc zeby sie nie narobił zal ci dupe sciska ;] ty podjołeś ryzyko i co ci to dało ze zrobiłeś z siebie "idiote" <facepalm> tylko matix mowił na ts ze on sam to robił forum to bajki to mozesz siostrze i cieniowi na dobranoc pisać

najlepszy to twoj placz o mod i zale do delmy na sb to kto tu forum bierze na powaznie nie ja 2693post i w tym, 99% to same debilne przechwalanie sie <facepalm> to ze z cieniem ze zabawiasz to mnie nie interesuje <facepalm> studiujesz ale łopatologie chyba na budowie chyba pisze mi gosciu ktory ma 20 pare lat a jedyne co powaznie bierze to kolorki na forum <lol2>
.

Twoje ściemy mnie nie interesują przynajmniej nie wierzę w pokemony jak ty i mamusia mi do garnuszka nie dokłada jak tobie 16 latku, co słychać popracuj nad masą trochę nie tam na sterydach jedziesz, aby szybkie efekty osiągnąć hahha śmieszne. Do tego tam poczytaj kurs obsługi komputera, bo nawet strony nie potrafisz zmodyfikować. Coś tam słabo wycisnąłeś z tych swoich wypocin nie dziwię się, że chciałeś odejść, kto by takiego trzymaj na sieci. Pozdrów tam ode mnie swojego psychologa. I się tak nie denerwuj, bo w nocy będzie plamka.


Fd tylko ty z mama mieszkasz nie ja ; ] utrzymuje takiego pasożyt nie bede wygladal tak jak ty "pidziusiu" ;] ty wielki informatyku ze 17letni matix musi ci forum robic <lol2> udawaj wazniaka na forum bo w rl jestes wielkim zerem
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 13-01-14, 00:36   

Wiecie co mam w dupie już to że dostane warna . Cieniuu czytaj zjebie uważnie wypowiedzi. Napisałem nie że maja na celu niszczenie forum tylko że to robią. Dopóki nie zacząłeś się udzielać byłą tu miła atmosfera. I po raz ostatni do kurwy nedzy nie mow ze jestem za Gruszką bo zarówno jego jak i was kurwa mam dosyć. Nie potrafisz ani ty ani fd ani gruszka odpuścić to wasz problem. To że ty uważasz że trzeba kurwa wprowadzać twoja polityke to nie znaczy że to prawda. Przez Ciebie TYLKO KURWA I WYŁĄCZNIE to forum zeszło na psy. Powtarzam dopoki Cie tu nie było atmosfera była miła . OWszem trafiały się kłotnie ale każdy potrafił się dogadać . A ty ? NIe kurwa wielki Panicz musi postawić na swoim. Człowieku zniszczyłeś już coś co ktoś zbudował. Kiedyś miło było wejść na forum a teraz ? Teraz na każdym kroku widzi sie kurwa ciebie nic nie znaczącego zjeba który szuka sprawiedliwości. Każdy ze starszych uzytkownikow powie ci że zanim przyszedłeś na to forum to wszystko było ok. Za tobą stoja ludzie którzy zaczęli grac juz po twoim pojawieniu sie tutaj. Gdyby byli wcześniej to na bank powiedzieli by ci to co ja teraz. JESTEŚ NAJBARDZIEJ ZJEBANYM CZŁOWIEKIEM Z JAKIM KIEDYKOLWIEK MIAŁEM STYCZNOŚĆ. SKOŃCZ NISZCZYĆ TO FORUM I ZAJMIJ SIE KURWA SOBĄ.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kisielowaty
C Z E S I O



Wiek: 30
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 59
Piwa: 7/18
Skąd: Lublin
Wysłany: 13-01-14, 00:56   

Cieniu - nie było Cie było wszystko okej naprawde .. zero spin , atmosfera po prostu serwerownia swietnia , nie przyszedl takie CIENIU z wielkiej elity i wali popeline bo walczy o smalec i minete..

FD - serio walisz posty gdzie Ci sie podoba i piszesz czasem bez sensu ( chodzi nawet o moje podanie ze niby posty nabite na sile ... )

Zacznijmy najpierw od siebie nim komus chcemy kolo dupy narobic !

@@ edit :
SAMI PIERDOLICIE ATMOSFERE NA SERWEROWNI A MACIE PRETENSJE DO INNYCH .
Ogarnijcie jajca !
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 13-01-14, 15:31   

Za bezsensowny spam skargę zamykam do czasu rozpatrzenia.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15-01-14, 00:35   

Na gruszkę wyciągnęliście co się dało: jego złe poczynania z przed kilku miesięcy, te zachowania które zostały już ocenione, a nawet linkowana została trwająca inna skarga rozpatrzona potem na korzyść gruszki. Leciało co się dało, aż w całym tym gąszczu została garstka sensownych rzeczy, lecz tracą one siłę przebicia w tej swojej beznadziejnej otoczce reszty zarzutów zbudowanych jedynie na nienawiści.

Cieniuu, odpowiadając na Twoje ciągłe pytania z początku czy awans dostał za jakieś złe działania - nie. Jest bardzo aktywny i rozsądny, lecz w to drugie już nie liczę, że uwierzysz. Czasem mógłby działać lepiej, a gdzie indziej noga się powinie, lecz i tak podziwiam to ile znosił on upokorzeń i nie przez ostatnie dni, lecz już od czasu gdy był userem. Oczywiście wywarło to na nim negatywny wpływ stąd może jest odrobinę drażliwy i ma nie raz dyktatorskie zachowania. To ostatnie to moje zdanie, On i inni pewnie mają trochę odmienne. Mimo to wszystko jest on reformowalny i prędko się uczy, więc nie mam zamiaru się go pozbywać.

Przykro mi Cieniu, nie będziesz miał okazji zastać tutaj swojej sprawiedliwości mierzonej twoją miarą, bo w końcowym efekcie zostałbym pewnie jedynie ja i Ty, więc to co robię nie zawsze jest dla wszystkich idealnie sprawiedliwe, po prostu robię to co uważam za słuszne, a na dobru sieci mi zależy, więc jak dalej będziesz miał zamiar zatruwać tutaj życie forumowiczom to wykorzystam pkt. z regulaminu #3.2 , bo otwarcie zarzucić nic Ci nie można, ale Twoje perfidne zachowania nie prowadzą do niczego dobrego, więc w ostateczności się pożegnamy.

Chcę zostawić tutaj cały problem w jednym temacie, więc dochodzi tu też sprawa FD^God'a, co też zapalczywie trwał w sporze. Niestety nie uważam, że zapanuje spokój póki Gruszka i FD^God będą na stanowiskach rządzących. Tak jak gruszka z czasem nabiera rozumu tak Ty FD^God go tracisz i nie obserwuję tego od teraz, lecz to już długo trwa. Władza uderza do głowy, lecz tyle razy ile komuś to pisałeś to Ciebie ten problem dotykał coraz bardziej, aż kończy się na tym, że prawie każdy z odmiennym zdaniem jest "internetowym kozakiem". Również tak jak piszę, że Gruszka jest reformowalny, to Ciebie to nie dotyczy, pisałem dużo z Tobą o Twoim zachowaniu, lecz niby rozumiałeś, a błędy wciąż te same. W tamtych wiadomościach doszukasz się też kilku ostrzeżeń, ja o nich nie zapomniałem, ale Ty je zignorowałeś. Dlatego jak stawiacie mnie przy konieczności wyboru ekipy do dalszych działań, to decyduję się FD^God odebrać Ci wszystkie uprawnienia. Dziękuję Ci za wszelką pomoc i poświęcony czas.


Naprawdę proszę by każdy zluzował i spojrzał na tych Waszych "wrogów" łaskawym okiem,
też niech skończy Wami kierować złość i nienawiść, bo to nie obecność drugiej osoby jest problemem,
lecz wspomniane uczucia w większości z nas. Zastąpcie je czymś pozytywnym.

Zamykam
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 7 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 7 piw(a):
Gruszka, Cykor, wirrtex O.o, Netia, budyniowy, Szalony Miś, Marian
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry