Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Renowacja Zombie MOD'a #2 ~ Osobisty pomysł Ziutka.
Autor Wiadomość
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
  Wysłany: 09-07-14, 16:12   Renowacja Zombie MOD'a #2 ~ Osobisty pomysł Ziutka.

Słuchajcie, szczególnie ty DELMUS wpadłem na pomysł, że skoro Zombie Mod, całymi dniami stoi pusty, to trzeba coś z tym zrobić, szukałem różnych modyfikacji i natknąłem się na Zombie ESCAPE, bardzo ciekawa modyfikacja i bijąca rankingowo wszystkie modyfikacje cyklu "Zombie" do counter strike 1.6, Global Offensive. Najpopularniejsza modyfikacja, z tego względu, że jest najwięcej serwerów z tą modyfikacją i 10/12 tych serwerów jest pełnych.. Ciężko mi było znaleźć pusty aktualnie przed chwilą wszedłem na jeden Polski serwer, przez spam na "Join Server", aż ktoś ustąpił mi miejsca, bardzo długo się tam bawiłem i polecam... Lepsze modele Zombie, Hardcor'owe bronie, celowniki itd... Po prostu pełny 'wypas' w przeciwieństwie do starych modeli zombie i ilości ludzi na naszym Zombie MOD'zie, wyraźcie swoją opinię bo jak dla mnie modyfikacja Zombie 4 Darkness jest już przestarzała i do bani. Zombie ESCAPE to nadzieja na serwer.
Kto za tym by DELMUS wgrał na próbę tą modyfikację, na miesiąc, jak wyjdzie lepiej niż Zombie MOD, zostawimy! Wyrażajcie swoje opinie w Komentarzach.

Pozdrawiam.
Ziutek.

"KTO NIE SKACZE, TEN ZA TUSKIEM! HOP HOP HOP!"



Podpowiedź dla Delmusia: http://amxx.pl/topic/1357...p-100-04072014/

[ Dodano: 09-07-14, 17:15 ]
Polecam, a oto screeny :D Ten statek totalny odjazd;
Plusy tej modyfikacji:
+ Łatwa nauka Auto BH.
+ Łatwa nauka Parkour'a w CS'ie, jak wyżej skakać itd. Bez modów programów itd. Działa :D
+ Duże mapy, ciekawe.
+ Setki dróg ucieczki.
+ Możliwości kierowaniem pojazdów: Czołg, Helikopter, Odrzutowiec
+ ponad 1 tyś. nowych broni, celowników.
+ Nowe wyglądy zombie.
+ Minusów nie znalazłem, prócz Rage'ów, ale one się nie liczą bo to tylko ściskanie d*py. ;)

mqdefault.jpg
Plik ściągnięto 20685 raz(y) 14,44 KB

50296c7ed27d3.jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 308,4 KB

maxresdefault (2).jpg
Plik ściągnięto 19 raz(y) 159,08 KB

maxresdefault (1).jpg
Plik ściągnięto 23 raz(y) 130,67 KB

maxresdefault.jpg
Plik ściągnięto 18 raz(y) 65,03 KB

_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Biedronkarz



Nick w grze: Biedronkarz
Wiek: 25
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 310
Piwa: 40/61
Skąd: Siedlce
Wysłany: 09-07-14, 16:19   

Jak najbardziej za.Jeżeli serwer ma być pusty to warto zmienić go na Zombie Escape może coś z tego będzie chociaż spróbować ;)
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Rev0xZ#~^
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 09-07-14, 16:28   

Zauważcie ile plusów, plusy ściągałem z innych forumów gdzie były tylko i wyłącznie full serwery...Jest forum gdzie są tylko serwer z zombie modami. I tam zainspirowałem się napisaniem tej propozycji Powiem tak, na tamtej serwerowni już walczą o czwarty serwer a mają tylko trzy, gdzie ma być wgrany Zombie ESCAPE, nie powiem wam jaka to serwerownia sami poszukajcie, ale powiem krótko jak oni tam będą mieli cztery identyczne serwery, wyobraźcie sobie ile Hajsu mają za same Rezerwacje Miejsc na Serverze, Więc to do rozmyślenia. <nerwus>

[ Dodano: 09-07-14, 17:30 ]
Powiem tak, uciekacie masą ludzi, goni was 50 zombie botów, zero lagów/ścin jak ktoś z was padnie, odnowi się jako zombie... SIEKA AKCJA i HARDCORE mówie wam, naprawdę warto dać "JESTEM ZA" ! <haha>
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-07-14, 16:36   

Skoro i tak stoi pusty to można spróbować. :)

Ale i tak decyzja należy do Delmusia. Nawet jeśli każdy byłby na tak, Delma i tak może to odrzucić :D
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
z1uteK
abuhazaa
Al-Muhadżir



Wiek: 26
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 260
Piwa: 32/31
Skąd: Miedzyrzec
Wysłany: 09-07-14, 16:36   

Uwaga !

Tutaj wszystkich zaskoczę miałem tego nie mówić ale cóż. Mianowicie już niedługo ja z MONTE dostaniemy opiekunów serwera :D ja z monte mamy już hardkorowy plan aktualnie broń którą planuje wgrać jest w modyfikacji więc nie ma co się martwić ;)

[ Dodano: 09-07-14, 17:38 ]
W planach jest o wiele coś lepszego od zombie escape ;)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 09-07-14, 16:50   

Nie sądzę ;)
Raczej kolejna lipa, jak ta którą mamy aktualnie ;) Siądzie wam jeden plugin i będziemy robić pod siebie ;3 Lepiej brać gotowca wstawić własne modele. Zmixować mapki i gra ... Jak to zrobili na serwerowni którą ci wysłałem a nie iść w niewiadome. ;3
DELMUS zadecyduje ;)
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Rev0xZ#~^
Rev0xZ#~^
YOLO ? :3



Nick w grze: Rev0xZ#~^
Wiek: 23
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 40
Piwa: 2/39
Skąd: Ełk
Wysłany: 09-07-14, 23:31   

Jestem Za !
_________________
Gościu, Rev0xZ#~^ Jestem ^^ Postawisz pifko?


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 10-07-14, 00:23   

NIE NIE I NIE po pierwszcze to nie jest cs:go po drugie były takie mapy i modyfikacje zombie escape i co z tego wyszło? Było gorzej niż w przypadku zombie plague. Prawdziwa gra zm zawsze opiera się na totalnej rozwałce jet packi, monety na bronie wyższego poziomu itp. Wszystko opiera się na unikatach, a jeszcze lepsze sa mody składane z własnych modeli, dźwięków , broni. Do tego potrzeba 2 reklam na csseti i wiaderku wielu godzin testów i cierpliwości. Samo wgranie jakiegoś syfiastego escape nic tu nie pomoże, bo każdy woli pójść na zykłego death run'a niż grać w 1.6 na takiej modyfikacji. Abu i monte pokażą w tym temacie klasę, bo wiedzą co w trawie piszczy.
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
abuhazaa, Taka Sytuacja.^^, Blam., Frendzel
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 10-07-14, 00:39   

dupa, ciebie nikt się o zdanie nie pyta, nie grasz zapewne na tej serwerowni i masz ją za przeproszeniem w du*ie. Więc wiesz. twój komentarz jest zbędny i nic nie wnosi, po za tym nie mówimy o
dupa1234 napisał/a:
NIE NIE I NIE po pierwszcze to nie jest cs:go
tylko o CS 1.6 i podnoszeniu naszej serwerowni na duchu. Nie masz więcej niż lat 13 więc ciebie tutaj nie prosimy. Po drugie nie faworyzuj tutaj Abu i Monte bo to trochę wygląda jak ich multikonto. Death Run się rózni od Zombie Escape, na Zombie Escape nikt ci nie karze biec, możesz się zatrzymać i walić full auto w 50+Gracze zombie... Modyfikacja bardzo dobra jest w niej demolka, rozwałka nowe umiejętności graczy i praca w zespole czego nie widać na naszym Cod Mod'zie... Przeanalizuj sprawę dogłębniej i wtedy się wypowiedz... Na razie twój post jest zbędny. W trawie piszczy na Zombie Plague, to co oni wgrają postoi miesiąc góra dwa. Wiem jak to jest z serwerami bo byłem świadkiem upadku jednej z najlepszych z 2012 roku. Więc możesz pomarzyć o tym, że ich modyfikacja coś zmieni. Zamiast pracy w grupie, demolki i rozwałki jak to ty powiedziałeś, będą PUSTKI, PUSTKI i PUSTKI bo to postoi jak Zombie Plague, miesiąc i lipaa... <haha> <haha> <haha> A aktualnie... Mamy katastrofę.. Ich unikat upodobni się zapewne do większości serwerów bo oni to rozbiją na części. Z każdego pluginu po trochę i zlepią bałwana. Który 'z latem, stopnieje' [Jak to ładnie ujełem]... Pozdro sześć set <mysli>
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 10-07-14, 01:04   

Wnosi więcej niż ten twój zryty temacik gimbie, a po trzecie do spania chłopczyku. Nie masz bladego pojęcia o zm, więc się nie udzielaj, bo każdy ciebie wyśmieje z tym escapem. Ty byłeś świadkiem upadku najwiekszego serwera zm na modzie plague haha chyba w mario. Tak analizując sprawę temat do kosza powinien polecieć, bo wnosi syf na serwer i każdy napisze tobie, że plagu lub predator mod z zm to najlepsze mody. Sprawdź w google zanim taki temat założysz beznadziejny co jest najlepsze. Może jescze napisz, że escape jest lepszy od moda l4d2 to już w ogóle ciebie wyśmieją z resztą masz zbyt mała więdzę na takie propozycje, które same w sobie zaginają twój iloraz inteligencji.
Pzdr 2k2 na zm.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 10-07-14, 05:39   

Słuchaj, prowokujesz teraz do kłótni... która nadal nie wspomoże serwera. Nigdy ciebie sądząc po twoim zachowaniu dobrze powiedziałem, że masz niecałe 13 lat.. Pomimo tego, że na odwal się wypełniłeś dane rejestracji. Uważasz mnie za "Gimba" bo co? Chodzę do normalnego Gimnazjum. Każdy kiedyś w nim był, ale raczej bez ciebie [póki co] Jak już masz zamiar mnie obrażać, zacznij siebie krytykować od słabych stron... Na miejscu moderatora lub Delmy, wlepił bym ci na dokładkę '4' warny byś nie prowokował do kłótni w najbliższym czasie. Nie napisałem, że byłem świadkiem upadku "NAJLEPSZEGO ZM!" tylko, jednego z dobrych serwerów Zombie MOD, utrzymującemu się w rankingu top 10 na csseti. Gdzie miałem Starszego Bywalca. Widać, czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)
Pozdrawiam [twoją podstawówkę. ;_;] ...

Aha i... zmień tą nazwę, bo nawet dzieci z przedszkola wiedzą, że dawanie sobie nazw części ciała itp. to totalne dno i porażka. ;)
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 10-07-14, 07:07   

Ciekawi mnie kiedy Delmus ogarnie, że zm to przeszłość i można go o dupe rozbić. Zamiast marnować na niego kasę i na siłę szukać jakichś opeikunów powinien go zamknąć bo do tego sie nadaje. ZM 5 lat temu by się sprawdził ale nie teraz gdy jest CS GO. Sieć upada przez to, że Delma zamiast iść z biegiem czasu ufa bezgranicznie dzieciom którzy grają w 1.6. A 1.6 przy GO to błazenada i zbieranina odpałów.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 10-07-14, 07:32   

~[K]rystianek.!, ale dlaczego ty jesteś od razu negatywnie nastawiony co wymyślą abu i monte może ich pomysł jest oryginalny i lepszy niż twój ja tam poczekam co wymyślą nasi admini ZM
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MONTE


Wiek: 31
Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 99
Piwa: 11/29
Skąd: Mińsk Maz
Wysłany: 10-07-14, 08:01   

Widzę ze pomysłów z milion. A dema i tak jeszcze zdania swojego nie ma co z tym fantem zrobi. Więc na ta chwile temat zbedny
_________________
E kolo skręć sobie lolo!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 10-07-14, 08:08   

Gruszka, może i tak... Ale zauważ, że na ESL'u zawsze będą mecze z CS 1.6 bo to klasyka, prostota i historia zamknięta w grze... CS GO może i tak, jest lepszy ale dla prawdziwych miłośników gry CS 1.6 to Rarytas któremu nie sposób odmówić udziału. Niektórzy mają wyryte na Serię gier Battlefield bo bardziej kręci ich CS 1.6 a ty tu z takimi tekstami wyskakujesz. ;_;
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 10-07-14, 11:09   

Niech postawi zm na cs go to od razu ludzi przybędzie. ~[K]rystianek.!, nie w twoim interesie leży jaki mam nick to i tak wirtualny świat, więc to nie ma znaczenia, ale ustawianie sobie własnego imienia w nicku z jakimiś znaczkami to już jakiś kompleks dzieciarni. Wszystko na go postawić oprócz coda, bo tam coś jescze jest grane.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Blam.



Nick w grze: Rydwan Wpierdolu
Wiek: 27
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 124
Piwa: 21/24
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 10-07-14, 11:59   

Gruszka w CS:GO też są odpały :D Hmm ZM na GO? Moim zdaniem to byłby niewypał :p Jak już serwer GO ma być to lepiej FFA/Only DD2 z 20slotami + fast drop i wszystko ;d W GO ludzie grają tylko i wyłącznie dla dropu (nie wszyscy, ale większość). Wracając do ZM, dupa pierwszy raz muszę się z Tobą zgodzić :D Monte z Abu to ogarną i też będzie elegancko ;) Escape tutaj byłby jeszcze gorszym wyborem :p
~[K]rystianek.! napisał/a:
Ale zauważ, że na ESL'u zawsze będą mecze z CS 1.6

Kto Ci teraz ESL'a gra? ;) Teraz tylko i wyłącznie CS:GO! :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 10-07-14, 13:11   

Wybaczcie mu bracia, bo nie wie co czyni! Tak escape był popularny, ale 5 lat temu teraz każdy chce albo nowości albo unikatów z zombie plague np. połączonego z predator modem. Do tego reklamy i jeszcze raz reklamy na starcie też trzeba postawić zm boty żeby jakoś zacząć fakt boty to nie gracze, ale pomagają w rozkręceniu serwera.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Blam.



Nick w grze: Rydwan Wpierdolu
Wiek: 27
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 124
Piwa: 21/24
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: 10-07-14, 13:18   

dupa1234 napisał/a:
trzeba postawić zm boty


Tutaj jest przeszkoda, na niektórych hostingach nie można wgrywać botów na serwer :D
Zobaczymy co Monte z Abu zrobią, ale mam przeczucie, iż będzie coś epickiego :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 10-07-14, 14:14   

Nie grasz w GO to nie wiesz. teraz nie ma prawie wcale odpałów bo był vac ban hype
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ParowKa.
Ten zły i wredny.


Nick w grze: PAROWA 2014 LAT PRZERWY.
Wiek: 26
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 580
Piwa: 119/13
Skąd: tyle postów ;oo
Wysłany: 14-07-14, 23:18   

O własnych siłach próbowałem w każdy sposób 'reanimować' zombie moda aczkolwiek jest to bardzo trudne, zostało wykonane setki reklam a nawet ponad tysiące, mało skuteczne, wśród graczy counter strike modyfikacja zombie moda jest mniej dostrzegana.
Ale to nie w tym problem, po prostu jeżeli ktoś się zainteresuje serwerem to wtedy wejdzie i pogra a wejdzie i pogra gdy są osoby w tym problem.
Po stronie naszej leży granie na serwerze, czyli po prostu zamiast reklam głupot itp wystarczy zaproszenie do gry na steam i maniaczenie na serwerze.
Wystarczy zaprosić swoich znajomych oni zaproszą kolejnych znajomych i tak w kółko maćka.
Także nie będzie to trudne, a wiadomo urozmaiceniem gry są nowe modyfikacje.
Także jeżeli nadal jesteś zdania że dasz radę to uwierz, że nie jest to takie proste.
Nie raz do takiego czegoś podchodziłem, jeżeli nie wierzysz to popytaj użytkowników z pewnością mnie z takich akcji znają.
Pozdrawiam & Przemyśl tą ' akcje '
_________________
]https://www.youtube.com/playlist?list=PL_zsvJYdWZy4RiHdLZ1sXywPmE-hdbDrL
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Frendzel
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 15-07-14, 11:48   

Do tego kilka reklam kupić na wiaderku i csseti i full serwer po jakimś czasie bez przerwy + znajomi ze steam i mamy kolejny komplet.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Frendzel
Gram Kolanem :D



Wiek: 26
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 224
Piwa: 25/22
Skąd: Z Bajki
Wysłany: 16-07-14, 14:24   

Moim zdaniem kluczowe jest tutaj przełamanie takiej bariery wejścia na serwer. Gracz spragniony sieki i mordęgi przebrzydłych zombie zauważa nasz serwer na liście,lecz chwilę później spogląda na listę graczy na serwerze i zmartwiony poszukuje innego serwera gdyż na naszym serwerze jest tylko hltv które monitoruje nicość i smutną pustkę. Dlatego zgadzam się z parówą. Można zrobić milion reklam albo puścić spot reklamowy w TVNie przed faktami a to i tak nic nie da. Dlaczego? Bo ilość graczy 1/20. I Parówa tutaj dobrze prawi (aż mu piwo zalałem) że wystarczy pograć,zaprosić kolegów i już będzie 5 osób a jak będzie 5 osób to wbije kolejne 5 itd. Dlatego warto nawet wejść samemu i poczekać aż ktoś przyjdzie a może z 2 osób zrobi się 19. ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 16-07-14, 22:50   

Wystarczyło by walnąć 5 pod botów, które normalnie grają i już wtedy gra nie będzie taka nudna jak z hltv. Gracze zobaczą i zaczną się powoli zbierać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 16-07-14, 22:53   

dupa1234, pisalem to delmie w propozycjach i pare osob mnie poparło z tym pomysłem no ale coż delma olał sprawe
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 16-07-14, 23:00   

ExxreSSioN, tutaj nawet mnie to nie zaskoczyło :D . Szkoda tego serwera kiedyś zabijali się, aby na nim pograć teraz tylko straszy tam hltv.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-07-14, 23:11   

dupa1234, to był i nadal jest pierwszy serwer na tej sieci, który pozwolił na aktywację cod czy dd2. Gdyby nie to, to byłby już to jakiś inny mod.
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dupa1234



Nick w grze: chuj ci w cyce
Wiek: 35
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 24
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: z dupy
Wysłany: 16-07-14, 23:15   

Kisielowaty, wiem, bo na nim grałem :D . Ale ja bym z tego dm zrobił albo tp. Chociaż i tak wiem, że było pewnie 100 takich propozycji. Jak h@ woli opłacać pusty serwer to już lepiej go zamknąć, ale jak widać nawet to olewa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 06-09-14, 21:15   

Nowy mod wgrany myślę, że można to zamknąć.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry